Дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова розповіла, скільки заробляє її чоловік: “Вибачаюсь за хизування”

Віктор Павлік популярний народний артист України, який, за всі роки своєї творчості зібрав коло себе неймовірну кількість поціновувачів своєї творчості. Оскільки він людина публічна, то його аудиторію цікавить не лише творчість чоловіка, а ще і його життя поза сценою, тобто, особисте, спосіб життя, щоденні справи, хобі та, звісно, заробіток.

Віктор Павлік та Катя Репяхова

Оскільки молода дружина Віктора Павліка Катя Репяхова є популярною блогеркою, то більша увага, звичайно, прикута до її соціальної мережі. Катя часто демонструє життя Віктора Павліка та своє, у них є спільні жарти, які з’явилися завдяки публіці, оскільки тема віку та подробиць подружнього життя пари все ще залишається дуже популярною та обговорюваною.

Більша частина питань на сторінці Катерини про її чоловіка та їхнього спільного життя. Але й у самого Віктора є багато подібних питань. Та останньою темою, яка вже сильно зчепила Катю – це гроші. Виявляється, багатьох людей дуже цікавить питання, скільки заробляє Павлік. І зі слів Каті йому у приватні повідомлення часто пишуть такі питання, тому жінка вирішила сама відповісти на це раз і назавжди.

“І ще до мого чоловіка, для тих, хто хвилюється за його заробіток. Він заробляє більше мене, навіть не у два рази! І забезпечує сім’ю повністю. І дітям своїм допомагає, і ЗСУ, і простим людям” – написала Репяхова.

Сторі Каті

Також, вона додала, що має на меті заробляти не менше чоловіка, але поки так не виходить. Ще дівчина зазначила, що є речі важливіші за гроші у житті Віктора та у її.

“Найголовніше, що мого чоловіка поважають всюди! Є питання в житті, які навіть за гроші не вирішиш, а мій чоловік їх вирішить. Вибачаюсь за це хизування” – відповіла Репяхова.

Сторі Каті

Тож, питання щодо заробітку Віктора Павліка повністю розвіяно та відповідь Каті дуже лаконічна і зрозуміла кожному.

Схожі новини