Друг Остапчука вразив зізнанням про особисте життя ведучого після другого шлюбу: “Не просто стосунки”

Як відомо, минулого року Володимир Остапчук повідомив, що розлучається вдруге. Разом з Христиною Горняк вони впродовж декілька місяців інтригували мережу імовірним розставанням, адже підписники давно почали здогадуватися про проблеми у стосунках пари. І врешті-решт, обидва визнали, що прийняли рішення покласти їхньому союзу край.

Остапчук з Христиною Горняк
Друг Володимира Остапчука вразив зізнанням про особисте життя ведучого

А вже незабаром стало відомо, що у Володимира з’явилася нова дівчина. Її особистість чоловік розкривати не поспішав, але користувачі мережі впоралися самостійно і встановили, що це Катерина Полтавська.

Друг Володимира Остапчука вразив зізнанням про особисте життя ведучого

Ба більше, подейкують, що пара вже одружилася. Чутки спровокували фотографії Володимира та Катерини з паспортного сервісу. Про особисте пара поки що не розповідає і майже не коментує свої стосунки. Втім, друг Володимира Остапчука дав ексклюзивне коментар, в якому розповів про його особисте життя в даний момент.

“Розлучення було точно нелегким, як і для будь-якої людини, яка закінчила стосунки. Тим паче, це не просто стосунки, а сімейне життя. Я знайомий із новою обраницею. Вони завжди милі. Я радий за Вову, як за свого друга”, — зізнався чоловік в програмі “Життя відомих людей”.

Нагадуємо, що Володимир Остапчук є двічі батько, а також двічі розлучений. Стосунки з першою дружиною Оленою Войченко в нього налагодилися тільки після розлучення з Христиною Горняк. Володимир рушив до Канади, там провів час зі своїми спадкоємцями, а повернувшись, почав налагоджувати своє особисте життя.

Схожі новини