Меладзе не втримав – Віра Брежнєва заявила, що не повернеться жити в росію: принципова позиція

Артистка народилась у Дніпропетровській області, саме там вона навчалась та почала свій творчий шлях. Дівчина ходила на різноманітні кружки, вона вчилась танцювати та займалась вокалом. І у дитинстві Брежнєва навіть не мріяла про велику сцену, а співала у своє задоволення. Але один випадок на морі з татом змусив дівчину переглянути своє захоплення танцями та співом і далі вже Віра дуже хотіла стати відомою артисткою.

Віра Брежнєва не повернеться до росії

Зокрема все так і сталося, тепер Брежнєва популярна співачка та навіть акторка. Жінка почала свій шлях у шоу-бізнесі з гурту “ВІАГра”, це принесло їй шалений успіх та впізнаваність. Але згодом вона захотіла співати сольно та бути окремою артисткою. Вже багато років Брежнєва випускає пісні та раніше досить часто давала концерти як в росії, де жила, так і в Україні.

Але коли у 2022 році росія напала на Україну, Брежнєва не стала чекати та досить чітко висловила свою позицію щодо цього. Артистка вирішила залишити територію росії та обірвати всі зв’язки з цією країною. Але річ в тому, що перший час її коханий Костянтин Меладзе не хотів виїжджати з рідної для нього країни. Та згодом і до нього дійшла правильна позиція.

Тепер зіркова родина продає будинок в якому вони жили, хоча спочатку думали його здавати, аби за можливістю повернутися додому. Але тепер рішення про остаточний від’їзд прийнято і будинок виставлений на продаж. Також Віра заявила, що більше не виступатиме для російської аудиторії.

Віра Брежнєва

Піар-менеджерка Брежнєвої Анастасія Драпенко розповіла, що артистка розірвала всі контракти з замовниками, які у неї були й навіть, виплатила штраф за це. А деякі замовники та компанії самі відмовились працювати з артисткою через її відверту позицію проти війни. Тож, віднині Віру більше не почують у росії.

Схожі новини