Ще один зрадник: де зараз знаходиться та чим займається екс-ведучий “Ревізора” після Фреймут Вадим Абрамов

Ревізор – одна з найбільш популярних та рейтингових програм на Новому каналі. Перевірка кафе, ресторанів та готелів дуже цікавили глядачів, адже важливо знати, які заклади України є безпечними, чистими та найкращими по якості обслуговування.

Вадим Абрамов став другим ревізором після Ольги Фреймут. Було трішки нетипово бачити чоловіка у цій ролі, але зі своїми обов’язками справлявся доволі непогано. Проте у 2017 році покинув проєкт та вирішив поїхати працювати в росію.

Зараз Вадима сміливо називають зрадником, адже уродженець Києва, з початком повномасштабного вторгнення продовжує працювати на російському телеканалі “П’ятниця”. Став ведучим розважальної програми “Чотири дачі”, де учасниці шоу оцінюють господарство один одного.

Вадим Абрамов зрадив Україну
Вадим Абрамов

Вадим Абрамов мовчить про війну в Україні й без гризіння совісті розважає громадян рф. У коментарях під дописами чоловіка в соціальних мережах, українці не стримують своїх емоцій. Хтось пише, що він завжди їм не подобався, а хтось гнівно реагує на таку мовчазну позицію.

Але свій вибір Вадим зробив й тепер в Україні йому точно не раді. Нагадаємо, що народився та виріс в Києві. Освіту отримав в Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського. Навчався на факультеті менеджменту і маркетингу.

Свою першу популярність та успіх отримав саме в Україні. Був телеведучим різних шоу та навіть спробував себе у ролі діджея. Вперше на території росії почав працювати у 2013 році. Був ведучим комедійного проєкту “ШАФА”, але у 2015 році повернувся, щоб почати кар’єру ревізора на Новому каналі.

Схожі новини