Віктор Павлік неочікувано зреагував на збільшені губи Катерини Репяхової: очікування і реальність не співпали

Катерина Репяхова завжди була задоволена своєю зовнішністю і навіть скептично ставилася до будь-яких втручань, проте часи змінюються і наші погляди теж. Тепер вона не проти навіть зробити собі ринопластику і всі підписники з нетерпінням чекають на майбутній результат.

Молода дружина Віктора Павліка досягла бажаного та покинула Україну з сином
Катерина Репяхова та Віктор Павлік

Але зараз дівчина наважилася лише на збільшення губ. Як зазначила Катерина, вона нічого в цьому поганого не бачить. Головне до всього підходити з розумом і не зробити їх занадто великими.

Репяхова дуже переживала, яка буде реакція чоловіка Віктора Павліка, адже йому все подобалося та влаштовувало в дружині, тому був проти, щоб та щось змінювала. Нарешті настав найцікавіший момент. Для своїх прихильників, Катерина показала, як відреагував на збільшені губи Віктор Франкович.

На відео чоловік прийшов з розкішним букетом квітів, з хорошим підведеним настроєм, але на питання від дружини: “Ну, а як тобі я?”, отримала відповідь:

“- Хороша.
– А ти що, нічого не бачиш?
– Нє, нічого не бачу
– Ну це добре”, – ось такий діалог склався у подружньої пари.

Сторіз Катерини Репяхової

Підписників потішила така реакція Віктора Павліка, адже бачимо непідробні емоції, що чоловік дійсно міг не помітити таких змін, адже губки вийшли дуже обережними, невеликими та красивими.

Хочемо зазначити, що жінці дуже личить. Тепер можна не переживати за те, як Віктор Павлік віднесеться до такого рішення Катерини. Йому в коханій все подобається, а це найголовніше.

Схожі новини