Я щаслива: екс-холостячка Злата Огнєвіч їздить в купе зі звичайними людьми – без зіркових забаганок

Так, у своїй соціальні мережі Instagram Злата Огнєвіч поділилася історією, чому боялася їхати додому у вагоні. За словами жінки, дорогою до Буковеля, сусідами стали доволі неприємні люди, а саме одна п’яна компанія. Жінка побоювалася, що до Києва їй доведеться так само терпіти цих людей, але все обійшлося.

“Даремно я хвилювалася. Я просто побачила знову ту саму компанію хлопців, які п’яні їхали зі мною в одному вагоні в Буковель. Це просто була жахлива ніч, але, на щастя, на цей раз в Київ вони повертаються зовсім в іншому вагоні. Фух, я щаслива. В мене хороша попутниця. Зараз є час позайматися моїми новими курсами. Трошки згодом вам повідомлю”, – розповіла підписникам Злата.

Злата Огнєвіч розповіла про дорогу додому

Хочемо окремо зазначити простоту та максимальну відкритість артистки. Жінка без зіркових забаганок може дозволити собі дорогу в потягах та спілкування зі звичайними людьми, без будь-яких бар’єрів. Щирість та справжність зажди цінується незалежно від статусу.

Злата Огнєвіч публічно показала своє справжнє волосся
Злата Огнєвіч

Нагадаємо, що зараз співачка інтенсивно працює над піснями та новою концертною програмою, тому для продовження творчої роботи, відпочинок та перезавантаження в Буковелі були такими необхідними.

Згадаємо й те, що серце Злати Огнєвіч досі вільне. Вона зізнається, що хоче жіночого щастя, уваги та справжньої любові, але того самого ще не знайшла. Після проєкту “Холостячка” мріє сильно покохати одного й на все життя.

Схожі новини