Через 3 роки виявилося, що Ксенія Мішина мала рацію: екс-учасник “Холостячки-1” влаштував скандал

Свого часу Андрій Шатирко здивував аудиторію цілеспрямованістю та бажанням зав’язати стосунки з акторкою. Потрапивши на проєкт, він одразу ж заявив, що закоханий у Ксенію Мішину, і мав почуття до неї ще до того, як побачив її.

Мовляв, образ такої жінки, як Ксенія був у його голові досить давно, і зірка просто втілила його в життя. Ба більше, чоловік розповідав, що навіть хотів набити татуювання з її силуетом.

Однак, ні його наполегливість, ні завіряння у тому, що в стосунках з ним не буде ревнощів та проблем через завантажений графік Мішиної не допомогли йому у завоюванні серця акторки. Чоловік навіть не дійшов до фіналу. А серце красуні підкорив Олександр Еллерт, який власне також не зміг її ощасливити і пішов з її життя через рік стосунків.

Екс-учасник Холостячки-1 Андрій Шатирко потрапив у скандал

Екс-учасник “Холостячки-1” Андрій Шатирко потрапив у гучний скандал

Здавалося б Андрій Шатирко, який добре знайомий з медійною сферою та шоу-бізнесом мав би бути обережним, але натомість нещодавно потрапив у гучний скандал. Мова йде про його фотографії з Балі.

Українці дуже болісно сприйняли дані кадри і дали зрозуміти чоловіку, що такі фотографії недоречні, коли інші українці захищають батьківщину та гинуть від ворожих куль. Тим паче, коли ці кадри робляться на іншому кінці світу, де проблем здається просто не існує. Висловилися і деякі медійні персони, і критика в основному була жорсткою. Натомість Ксенія Мішина не стала хейтити чоловіка і з повагою поставилася до його вибору.

“Це особистий вибір кожного. Мені здається, що це якась особиста біль людини, і вона таким чином існує, проявляється”, — сказала Мішина в інтерв’ю для “Неймовірний правди про зірок”.

Схожі новини