Повний тюнінг: що в собі переробила і що хоче змінити молода дружина Віктора Павліка – губи, ніс та інше

За декілька років Катерина Репяхова змогла реалізувати свій план стати популярною блогеркою і має велику лояльну аудиторію. Звичайно, довіру користувачів мережі вона заробила не просто так, а завдяки своєму відкритому спілкуванню з ними.

Катя Репяхова зізналась, що змінить у зовнішності

Наприклад, Катя неодноразово говорила про те, що хоче змінити у своїй зовнішності і коли вона збирається ці плани втілювати у життя.

Маленький син Павліка та Репяхової слухає таткові пісні
Катя Репяхова зізналась, що змінить у зовнішності

Так, дуже активно Катя говорить про ринопластику. Раніше дівчина негативно ставилася до даного виду пластики, але побачивши результат на своїй сестрі, вирішила, що також хоче мати такий носик.

Окрім цього зірка планує звернутися до хірурга у зв’язку з зоною декольте, яка виглядає по-іншому після грудного годування. Дану операцію Катерина планує провести після народження та вигодовування другої дитини.

А вот із зубами та губами дівчина вже працює. Так, минулого року Катерина активно носила елайнери і виходить на фінішну пряму разом зі стоматологом. Також Катя відвідала косметолога, і ввела свій перший філлер у губи. Поки що це всього один мілілітр, але Віктор Павлік навіть не помітив різниці.

Молода дружина Віктора Павліка збільшила губи

До речі, Катерина Репяхова фізично дуже активна жінка, але знаходить час займатися спортом, і зазвичай віддає перевагу заняттям вдома. Окрім цього красуня пильно стежить за здоров’ям свого волосся і робить найрізноманітніші процедури, які допомагають їм залишатися блискучими та шовковистим. Звісно, не обходиться і без оздоровчих процедур для сяючої шкіри без висипань.

Схожі новини