Більше не секрет: повелитель вовчиць Олег Винник і Таюне досягли бажаного та покинули Україну разом

Після 24 лютого шанувальники Олега Винника втратили з ним зв’язок. Піар-менеджер повелителя вовчиць декілька разів робив публікацію на його особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, а ніякої іншої інформації від команди артиста не надходило.

Вже через декілька місяців знаменитості почали активно обговорювати колегу, адже не знали де він знаходиться так само, як і глядачі. Саме тому адвокату довелося висвітлити дану інформацію і розповісти журналістам про те, що насправді співак знаходиться в Німеччині.

Олег Винник і Таюне досягли бажаного та покинули Україну разом

Олег Винник і Таюне
Олег Винник і Таюне досягли бажаного та покинули Україну разом

Причина еміграції чоловіка дуже проста — хвороба. Але діагноз він озвучувати не поспішає. Відомо, що до 24 лютого Олег повідомляв про проблеми з горлом, через які скасовував концерти.

Олег Винник більше не повернеться до України?
Олег Винник і Таюне досягли бажаного та покинули Україну разом

Безсумнівно, Таюне також знаходиться за кордоном, адже за рік повномасштабного вторгнення не з’явилася на жодному українському благодійному заході. Тим паче, що про зв’язок між виконавцями вже давно відомо. Декілька років тому журналістам вдалося дізнатися, що насправді вокалістка є таємною дружиною артиста. Втім, Олег Винник так і не підтвердив дану інформацію. Натомість заперечень щодо його шлюбного життя вже давно не з’являлися в медіа-просторі.

Нагадуємо, що не дивлячись на свою відсутність в Україні, Олег активно передає автомобілі, які рушають на передову. Зазвичай передача стається у Польщі. Останні фотографії з музикантом були зроблені саме під час таких зустрічей, і оприлюднювалися Романом Недзельським.

Схожі новини