“Планую другу вагітність”: Квіткова на стадії розлучення з Добриніним розповіла, як назве майбутню доньку

Квіткова стала відомою на всю Україну завдяки участі у проєкті “Холостяк”, де змогла знайти собі чоловіка, яким став популярний телеведучий та підприємець Нікіта Добринін. Мало хто вірив у продовження стосунків після зйомок, але, це єдина пара за всю історію шоу, яка дійсно змогла побудувати міцні стосунки та зіграти розкішне весілля.

Родина Добриніна та Квіикової

Майже 5 років Нікіта і Даша були одним цілим у прямому сенсі цього слова. Вони разом вигадували та засновували проєкти, їздили у подорожі, вели сімейні справи та зустрічалися з друзями. Тобто всі 5 років прийшли пліч-о-пліч. А це не завжди добре, адже можна одне одному набриднути. Так і сталося у пари, і тепер Добринін та Квіткова перебувають у стані офіційного розлучення.

Це складний період для обох, адже за словами Даші кохання все ще є, але тепер воно робить боляче, а не приносить щастя, як це було раніше. Та якщо Нікіта зараз повністю поринув у роботу, нові проєкти, спорт та спілкування з сином. То Даша не соромиться демонструвати те, що чоловіки активно проявляють до неї увагу та дарують квіти та коштовні подарунки.

Останнім часом Квіткова стала дуже активною у соціальній мережі instagram і часто відповідає на питання своїх підписників. І днями аудиторія дівчини підняла тему другої вагітності. У Даші запитали, чи не шкода їй буде свою фігуру, якщо буде ще раз народжувати, на що вона відповіла так:

“Не буде шкода, бо я вже знаю, як відновитись після пологів, і я планую другу вагітність трохи по-іншому вести, але коли то буде”.

Відповідь Квіткової

Також наступне запитання було з приводу імені майбутньої донечки, і блогерка сказала, що їй подобається ім’я Єва.

Сторіс Даші

Тож, плани на другу дитину таки не залишають Дашу, але чи станеться таке з нею колись, поки є загадкою навіть для самої дівчини.

Схожі новини