Переможець “Холостячки” Еллерт неочікувано відреагував на вагітність Ксенії Мішиної: “Стосунки закінчилися”

Позаминулого року ще одна пара, яка знайшла своє кохання на романтичному реаліті-шоу “Холостячка” повідомила про завершення стосунків. Ксенія Мішина та Олександр Еллерт дуже полюбилися публіці за свою щирість, відкритість та бажання ділитися своєю любов’ю з усім світом.

Олександр Еллерт неочікувано відреагував на вагітність Ксенії Мішиної
Олександр Еллерт неочікувано відреагував на вагітність Ксенії Мішиної

Однак їхня історія закінчилася, а омріяного весілля та народження спільних спадкоємців так і не сталося.

Олександр Еллерт неочікувано відреагував на вагітність Ксенії Мішиної

Досить довго Олександр не полишав надії, що все ж таки зможе повернути кохання своєї колишньої. Про це він неодноразово говорив і на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, і в інтерв’ю. Остання розмова про екс-холостячку в нього відбулася зі Славою Дьоміним напередодні повномасштабної війни.

Саме тоді журналіст поцікавився у гумориста, чи змінилось би щось, якби Олександр дізнався про вагітність Мішиної. І Еллерт поділився, що напевно був би набагато лагіднішим зі своєю обраницею, що дало б йому змогу зберегти стосунки.

“Це був би приємний знак… Я думаю, стосунки закінчилися б не так само… Тому що вагітність – це шалена відповідальність переважно для чоловіка… Напевно, в цей момент я десь переключився б і пригальмував би коней у своїх фирханнях”, – зізнається Еллерт.

Варто відзначити, що комік сподівався на відновлення роману до кінця лютого 2022-го. Але під час евакуації між молодими людьми щось сталося, про що обидва не розповідають. Саме після проведеного вікенду у Буковелі обидва припинили згадувати одне про одного в медіа. Мішина попросила більше не асоціювати її з колишнім, а Олександр натомість просить більше не розпитувати його про акторку.

Схожі новини