Говорити про дітей не хоче: Настя Каменських пояснила своє мовчання з приводу першої вагітності від Потапа

Навколо цього подружжя завжди була прикута увага камер, ЗМІ та всіх прихильників. Кожного разу Насті Каменській вангують нову вагітність і стверджують, що це стовідсоткова й правдива інформація. Сама артистка втомилася від цих чуток і вирішила відповісти на питання, яке давно бентежить багатьох.

Настя Каменьских дала відповідь, чи справді вагітна від Потапа

Співачка після повернення до України вперше вирішила розкрити всю правду й прокоментувати всі чутки навколо її вагітності. Зірка зізнається, що не здивована інформації, яка шириться мережею, адже 10 років всі з нетерпінням чекають, коли та буде при надії. Каменських не реагувала на такі питання, а зараз дала чітко зрозуміти, що не вагітна.

Дружина Потапа вдячна всім за хвилювання, підтримку, що чекаєте на поповнення, але насправді жінка просто трішки погладшала, тому намагається повертати себе у форму, правильно харчуватися та займатися спортом.

Потап і Настя Каменських
Потап і Настя Каменських

Стрес, війна, постійне відчуття тривоги мають великий вплив на наш організм. Зараз потрібно налагоджувати своє життя, емоційний стан для фізичного та психологічного здоров’я.

Співачка запевняє, що вони з Олексієм насправді хочуть дітей, але всьому свій час. Запевняє, що не вагітна, а все інше це звичайні припущення, розмови або власні бажання. Настя додала, що прихильники пари найпершими дізнаються про таку щасливу, радісну та довгоочікувану звістку.

Схожі новини