Була в москві. Маша Єфросиніна прокоментувала візит її мами в росію: “Виносимо це питання за дужки”

У своєму блозі в Instagram Маша Єфросиніна часто відповідає на питання своїх прихильників, де намагається бути відвертою й давати чесні відповіді. Цього разу її обурили нові чутки, що ходять навколо мами.

Телеведуча отримала питання: “Чи образливо вам, що ваша мама недавно була в москві на дні народженні внучки?”, де Єфросиніна відповіла прямо, чітко та зрозуміло:

“Так, виносимо це питання за дужки цікавих, бо це більше відповідає набридливим питанням. Це неможливо зрозуміти, звідки ви берете цю маячню. Іноді краще пряма мова. 10 березня, коли у Варвари, моєї похресниці й у доньки моєї сестри був день народження, моя мама була у Варшаві з моїм сином, бо я перебувала в Ізраїлі зі своєю місією фонду”, – зазначила телеведуча.

Маша Єфросиніна відповіла, де зараз її мама

Марія розповіла й те, що її мама вже понад 8 місяців перебуває з синочком Олександром, його годує, водить до школи, займається розвитком і повністю ним опікується, тому вона щиро вдячна за таку колосальну допомогу та підтримку від найріднішої людини.

Додала, що вона звикла до постійних наклепів, а от її мама ще ні, тому просить відчепитися та не турбувати такими плітками, що ширяться мережею.

Нагадаємо, що у 2014 році зіркова ведуча країни стала вдруге мамою. На світ з’явився синочок Олександр від шлюбу з Тимуром Хромаєвим. Маша розповіла, що війна й всі теперішні події дуже вплинули на маленького Сашка, тому замість розважальних ігор, грає тільки в стрілялки, мовляв, що хоче вбити всіх ворогів. Мріє про закінчення воєнних дій та якнайшвидше повернутися додому.

Маша Єфросиніна з сином
Маша Єфросиніна з сином

Схожі новини