“Дуже порожньо”: Лілія Ребрик досягла бажаного та виїхала з міста – де та з ким знаходиться зірка

Харизмі, таланту та красі цієї особистості можна тільки позаздрити, адже зірка телебачення займається далеко не однією творчою нішею. Вдало поєднує ранкові знімання на телеканалі “Україна”, виступи в театрі у різних куточках нашої країни, захоплення танцями та багато іншого.

Лілія Ребрик

Так, на у своєму блозі в Instagram Лілія Ребрик розповіла, що знаходиться в Миколаєві. Відомо, що з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну, місто неабияк постраждало. Теледуча приїхала для того, аби зняти матеріал для проєкту “Дочекаюсь”, який транслюють на каналі “Дом”.

Чуттєва історія двох сестер, які не бачилися понад рік нарешті зустрінуться. Війна роз’єднала багатьох українців, проте віримо, що всі найрідніші знову будуть разом. Такі щирі, теплі та непідробні емоції зможете побачити у нового випуску проєкту.

Лілія Ребрик розповіла про знімання в Миколаєві

Лілія Ребрик, прогулюючись вулицями Миколаєва, поділилася своїми враженнями. За словами жінки, це місто порожнє, наче пусте, хоча раніше буяло життям. Всі кудись поспішали, їздили на роботу, займалися дозвіллям та просто жили. Зараз все по-іншому. Проте не втрачає надії та вірить у світле та щасливе майбутнє.

Нагадаємо, що талановита зірка телебачення не тільки прекрасна кар’єристка, а й турботлива мама, любляча дружина танцюриста Андрія Дикого. Відомо, що пара виховує двох неймовірних донечок: Діану та Поліну. До речі, старша Діанка дуже схожа на зіркових батьків, адже увібрала в себе акторський талант й танцювальні здібності.

Схожі новини