Вся правда про зникнення Олега Винника: невже більше не з’явиться на українських телеканалах?

З початком повномасштабної війни, яку розпочала росія на території України, Олег Винник загадково зник. Зірка майже не з’являється у своїх соціальних мережах, не випускає нових музичних хітів і ніяк не виходить на зв’язок. Всіх українців збентежила така поведінка артиста. Незабаром стало відомо, де перебуває співак і що насправді з ним сталося.

Виявилося, що кумир мільйонів серйозно хворий і зараз перебуває в Німеччині. Музикант лікується в хорошій клініці в Берліні. Українці почали думати, що Олег зрадив країну, в якій побудував успішну кар’єру, де має таку кількість фанатів, але ні. Винник активно допомагає наблизити нашу неньку до перемоги у цій війні. Купує автомобілі для ЗСУ, створив спеціальний фонд “Вовчиця”. Намагається бути сильним духом та приносити користь Україні.

Як виглядає будинок Олега Винника
Вся правда про зникнення Олега Винника

Версію про хворобу кумира підтвердили й адвокат Винника, його друг Віталій Трач та співачка Оля Полякова. Поки співак не може продовжувати свою творчу діяльність, виходити на сцену та випускати нові треки, проте вірить, що незабаром ситуація зміниться. Всі з нетерпінням чекають на легендарне повернення свого улюбленого виконавця на сцену.

Нагадаємо, що у своєму Instagram Олег Винник рідко публікує нові дописи. 3 березня 2022 року записав відеозвернення до всіх росіян та білорусів. Ще тоді підписники занепокоїлися втомленим та зовсім нетиповим зовнішнім виглядом музичного виконавця.

Схожі новини