Проникливі слова вдячності від Зеленського та вірші від Джамали: як Ліну Костенку привітали з 93-річчям?

Ліна Костенко — найвидатніша письменниця та поетеса, з якою українці мають можливість зустрітися, поспілкуватися та чий досвід можуть прийняти прямо тут та зараз. І цей подарунок долі громадяни України високо цінують. Зараз зірка української літератури є моральним авторитетом для своїх співвітчизників і це відчувається кожному тексті та повідомленні, які користувачі присвячують Ліні Василівні.

Як Ліну Костенку привітали з 93-річчям

Як Ліну Костенку привітали з 93-річчям

19 березня 2023 року Ліна Костенко відсвяткувала свій 93-й день народження. У цей день українські політики та знаменитості масово вітали поетесу, і кожен намагався зробити це оригінально та неповторно.

Володимир Зеленський оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram звернення до Ліни Василівни, за допомогою якого йому вдалося насправді розчулити аудиторію.

Віталій Козловський присвятив для іменинниці пісню, яку також оприлюднив на своєму акаунті.

Тим часом Джамала прийняла рішення публічно продекламувати вірші поетеси. І це в неї вийшло просто бездоганно.

Тим часом Святослав Вакарчук нагадав Костенко, наскільки вона важлива, легендарна та велична. І з цим неможливо не погодитися.

Не зміг пройти повз і мер Києва Віталій Кличко, який написав привітання до поетеси на своїй сторінці у Facebook.

З Днем народження Ліну Костенко привітав мер Києва Віталій Кличко.

“Дякуємо за ваш талант, незламність принципів, за вашу силу та шляхетність! Щасливий бути знайомим особисто”, — написав на своєму офіційному акаунті політик та спортсмен.

Популярне зараз

Схожі новини