Санта Клауси та янголята з Конотопу підкорюють американського споживача

З кожним роком на американський ринок пробивається все більше українських підприємств малого та середнього бізнесу. Це найперше виробники модного одягу, взуття, годинників. А віднедавна ще виробники сувенірів та прикрас ручної роботи.

Одним із таких є «Тайч арт-студія», що в м.Конотопі Сумської області, розповідає телеканал “Голос Америки”.

Підприємство спеціалізуються на дерев’яній різдвяній продукції. Директор Андрій Божок розказав, що їхній бізнес сезонний. Практично упродовж року працівники  створюють та вручну розмальовують Санта-Клаусів і янголів.

Скрін з відео
Скрін з відео

Продажі стартують зі середини листопада. Продають продукцію через американські онлайн платформи.

Ведення бізнесу ускладнюється тим, що на сьогодні досить погано налагоджена доставка пакунків з України в Сполучені Штати. А під час епідемії коронавірусу тим більше.

Американці зазвичай замовляють подарунки за 2-3 тижні перед святами, а у цей час з України взагалі вже нічого неможливо відправити.

Тому Андрій почав шукати можливість використання у американських містах складів. На разі це вдається. На складі продукцію розбирають, сортують і відправляють кінцевому споживачеві в Америці.

За словами Андрія, ця можливість набагато полегшила бізнес, адже клієнт отримав більше гарантій, а отже покращення сервісу ведення бізнесу. А для американського споживача сервіс понад усе.

Схожі статті

У короля Великобританії Чарльза III діагностували рак: подробиці з Букінгемського палацу

Декілька годин тому Букінгемський палац шокував заявою про стан здоров'я Монарха. У 75-річного короля Великобританії Чарльза ІІІ діагностували рак. Чому вирішили розкрити діагноз Монарха?

Скільки коштує хліб в різних країнах: по 25 гривень в Україні, по 6 доларів в Америці та по 5 злотих в Польщі

Хліб – завжди був головною стравою всюди, по всьому світу. Не дарма кажуть, "Хліб – усьому голова". І це дійсно так, бо це універсальний продукт, який можна їсти з будь-чим і залишитися ситим надовго.

Як навчалися діти під час Другої світової війни та якою була українська школа: спогади дітей війни

Часи Другої світової війни були складними для всього радянського простору, адже загарбники не шкодували нікого. Це було справжнє випробування для багатьох народів

Аліна Кабаєва знову вагітна, але батько поповненню не радий: що відомо про таємних дітей російського диктатора

За повідомленнями британських ЗМІ, російська гімнастка Аліна Кабаєва, якій приписують любовні стосунки з президентом рф путіним, знову вагітна.

Матір Гаррі Поттера Джоан Роулінг відповіла путіну, який намагався її “підкупити”: назвала президента росії вбивцею

Всесвітньо відома авторка серії романів "Harry Potter" Джоан Роулінг публічно відповіла Володимиру путіну та звинуватила його в убивствах.

Можливо не помер: новину про смерть Володимира Жириновського спростували, але шансів на одужання мало

Новина про смерть Володимира Жириновського виявилася вельми суперечливою. Деякі російські політики стверджують, що насправді лідер ЛДПР не помер.