Вправи спасіння: Аніта Луценко показала унікальну гімнастику для шиї, яка займе всього 8 хвилин вашого життя

Зірковий фітнес-тренер Аніта Луценко часто ділиться з шанувальниками не тільки вправами для фігури, але і для здоров'я. В тому числі і від болю в шиї.

Колись давно Аніта Луценко хотіла бути юристом, поки одного разу не зламала ногу і не зайнялася спортом. Після цього героїня нашої сьогоднішньої статті зрозуміла, що хоче не витягувати людей з різних неприємностей, а спілкуватися з тими, хто прагне до кращого.

На всю країну Аніта Луценко прославилася як експерт по схудненню в проектах “Все буде добре” і “Зважені та щасливі”. Крім того, вона є частою гостею інших розважальних шоу на українському телебаченні, що вдало поєднує з популяризацією здорового способу життя. Зірка його не нав’язує, але своїм прикладом показує, що спорт і контроль за харчуванням без виснажливих дієт роблять тебе щасливим.

Аніта Луценко
Аніта Луценко

Аніта активно веде особистий блог в Інстаграмі, а також розвиває власний YouTube-канал, де абсолютно безкоштовно ділиться корисними вправами для різноманітних цілей – для схуднення, від болю, для заряду бадьорості на весь день і не тільки.

На цей раз Луценко пропонує свій варіант лікувальної фізкультури при шийному остеохондрозі, яка не зашкодить, а допоможе позбутися від почуття скутості та больових відчуттів у шийному відділі, котрий завжди знаходиться в напрузі. Так відбувається, оскільки весь робочий день ми схиляємося над документами, після чого у вільний від роботи час схиляємося над книгами і телефонами.

Гімнастика для шиї від Аніти Луценко

Запропоновані фітнес-тренером 8 простих вправ підійдуть тим, у кого часто болить голова, хто скаржиться на дискомфорт, хрускіт та болі в шиї.

При цьому Аніта акцентує увагу – бажано займатися не тільки шийним відділом, а й усім хребтом в цілому. Чим комплекснішими будуть тренування, тим краще.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини