Здоров’я серця: прості, але ефективні поради від лікарів

Серцево-судинні захворювання дуже поширені в Україні. Лікарі називають способи підтримки здоров'я серця.

Серцево-судинні захворювання є лідерами серед причин смерті серед українців. Тож варто замислитися над тим, щоб зробити своє серце, найголовніший орган нашого організму, здоровішим.

Кардіологи називають кілька простих способів, які допоможуть підтримати здоров’я вашої серцево-судинної системи.

Регулярні помірні фізичні навантаження

Рухатися корисно для всього організму, в тому числі і для серця. Експерти радять приділяти не менше 150 хвилин фізичним вправам в тиждень.

Збалансоване харчування

Зайва вага шкідливо впливає на серце, це відомий факт. Але правильне харчування потрібно налагодити ще й для того, щоб отримувати необхідні організму мікроелементи – в першу чергу калій і магній.

Повноцінний відпочинок

Лише під час нічного сну виробляється гормон мелатонін, який регулює артеріальний тиск. Людині в будь-якому віці необхідно спати не менше 7-8 годин на добу.

Серцево-судинні захворювання
Серцево-судинні захворювання

Контроль пульсу і тиску

Лікарі зазначають, що у здорової людини нормою артеріального тиску вважаються показники менше 130/85 мм рт. ст. Якщо ці цифри виходять за межі, то важливо вчасно розпізнати артеріальну гіпертензію і звернутися до лікаря.

Регулярний медичний огляд

Своєчасне виявлення проблеми на початкових етапах і дотримання рекомендацій лікаря допоможе уникнути серйозних ускладнень і переходу захворювань в хронічну форму. Так що краще витратити час на відвідування лікаря, ніж потім витрачати його на довготривале лікування.

Від нас самих значною мірою залежить наше здоров’я, тож не забувайте берегти своє серце.

реклама

Поділіться статтею

Світлана Лобода

Як виглядала Світлана Лобода в дитинстві: “Таку природну красу зіпсувала пластикою”

Мама Світлани Лободи привітала доньку з днем народження та поділилася дитячими фотографіями своєї улюблениці. Прихильники відразу розчулилися — Світлана в дитинстві була надзвичайно милою та красивою дівчинкою. Дехто здивувався, наскільки артистка перекроїла себе за останні роки.
Мама Дзідзьо їздить на заробітки, щоб звести кінці з кінцями

Поки Дзідзьо заробляє мільйони і дарує колишній елітні квартири, його мама вимушена їздити на заробітки

Поки Михайло Хома, який більш відомий під псевдонімом Дзідзьо, вирішував свої питання пов'язані з розлученням, ніхто і не помітив маму співака. Жінка вимушена їздити за Дзідзьо віддав дружині елітну квартирукордон, щоб триматися на плаву, а її син тим часом дарує колишній елітні апартаменти.
Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина

Колишня дружина Валерія Меладзе відверто розповіла про їхнього покійного сина: “Він зустріне мене там”

Колишня дружина Валерія Меладзе Ірина зважилася на відверту розповідь. Подружжя разом виховувало трьох доньок, однак, як виявилося, у них народився ще й син, який помер через 10 днів після народження. З того дня пройшов 31 рік, але Ірині все ще тяжко пригадувати трагічний для неї день.
Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличч

Сестра Ротару Ауріка показала ідеальне молоде обличчя та осину талію: Софію так не молодили навіть за гроші

Софія Ротару - беззаперечно яскрава зірка українсього шоу-бізнесу та улюблениця СНД. Вже давно не секрет, що її родина славиться талантами. Ось і сестра Ауріка вирішила не ховатися у тіні відомої родички та заявити про себе. Подивіться, якою неймовірною красою може похизуватися жінка.
Олега Винника спіймали на обмані

Олега Винника спіймали на обмані: стосунки головного вовка країни і його вовчиць погіршуються через гроші

Улюбленець української публіки Олег Винник потрапив у немилість власних фанатів. Зараз користувачі мережі масово залишають під публікаціями артиста невдоволені відгуки та коментарі, які мають привернути його увагу. Що сталося між кумиром мільйонів та його фан-базою, читайте у статті.

Популярне

Останні новини