Кардіологи назвали симптоми-провісники серцевого нападу: проявляються ще до інфаркту

Серцевий напад характеризується хворобливими відчуттями в грудях і руках, але у нього можуть бути більш м'які неспецифічні симптоми.

Серцевий напад небезпечний тим, що оточуючі не завжди можуть зрозуміти, що людині погано. Тим часом деякі симптоми хоч малопомітні, але чітко вказують на цю проблему.

Серцевий напад характеризується хворобливими відчуттями в грудях і руках, але у нього можуть бути більш м’які неспецифічні симптоми, які можуть проявлятися за тижні до інфаркту, повідомляє видання Express.

Вчені констатують: щоб підвищити шанси на виживання при серцевому нападі, важливо враховувати попереджувальні знаки цього небезпечного стану. Багато людей знають, що в момент інфаркту може відчуватися біль в грудях, який поширюється на щелепу або руки. Однак у нього можуть бути симптоми-провісники у вигляді безболісних станів.

Серцевий напад
Серцевий напад

Такими попереджувальними про інфаркт ознаками є незрозуміла втома і раптові збої дихання, кажуть експерти.

У двох з трьох осіб є такі симптоми, як задишка і втома, що виникають протягом декількох днів або навіть тижнів до серцевого нападу, зазначають кардіологи.

Крім того, застереженням про майбутній серцевий напад у людини може бути несподівано виникла сильна пітливість, відчуття запаморочення, нудоти.

У свою чергу, вчені Університету китайської медицини Гуанчжоу зробили висновок, що попереджати про високий ризик серцевого нападу може червоний язик з жовтим нальотом. Фахівці виявили, що у сердечників бактеріальний склад слизової оболонки язика відрізняється від бактерій на язиці здорових людей – його особливість і провокує яскраво червоний колір.

 

Схожі новини