П’ятниця, 5 Березня, 2021

Як позбутися головного болю без ліків: ефективна техніка

За допомогою нескладного самомасажу можна позбутися головного болю.

Головний біль – знайома кожному проблема, яка псує настрій і заважає працювати. Причин його може бути багато, менш чи більш серйозних. Зазвичай ми біжимо випити пігулку, однак існує спосіб позбутися головного болю і без ліків. Це самомасаж.

Отже, почати слід з масажування скронь. Для цього потрібно трохи погріти руки під теплою водою і потім притулити подушечки пальців обох рук до скронь. Після чого потрібно здійснювати акуратні кругові рухи.

Ви повинні відчути, як зміщуються шкіра голови і м’язи, що оточують череп. Поступово слід підніматися вище, проходячи масажними рухами верхню частину лоба.

Самомасаж

Потім переходите на потилицю – її також потрібно масажувати круговими рухами.

Розминку шиї треба почати з її задньої частини – масажуємо м’язи, рухаючись від низу до верху. Також можуть допомогти кругові рухи плечима. Для цієї вправи потрібно сісти на стілець і випрямитися.

Ефективні і нахили голови. Спочатку опускаємо голову вправо. Права рука при цьому лежить на лівому вусі, а ліва прибрана за спину і притиснута тильною стороною долоні до попереку. У такому положенні потрібно затриматися на 20 секунд.

Рекомендується повторити вправу 2-3 рази в кожний бік. Суть її в розслабленні глибинних м’язів.

Якщо самомасаж не допоміг, варто якомога швидше звернутися за допомогою до лікаря. І навіть якщо все пройшло нормально, а головні болі мучать вас часто – також варто піти на огляд до спеціаліста.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини