Середа, 3 Березня, 2021

Задумали випробувати чергову дієту – не поспішайте! Можливо, не знадобиться

Відома дієтологиня і телеведуча наполягає на тому, що для того, щоб бути здоровим і мати гарний вигляд зовсім не потрібно дотримуватися будь-яких дієт. Проте, вона стверджує, що дисципліна з харчуванням повинна проявлятися в іншому. Про це читайте.

«Ви не задумувалися над тим, чого виникає все більше різноманітних дієт? Просто тому, що вони не працюють». Про власний досвід НВ розказала Мирослава Ульяніна.

Відома дієтологиня і телеведуча вважає, що під час дієт організм людини перебуває у постійному стресі. Від нього забирають значну частину калорій і позбавляють необхідних вітамінів, мікроелементів. Коли ж дієта припиняється, організм реагує реакцією «потрібно запасатися» і починає знов накопичувати. Людина знов сідає на чергову дієту і це відбувається безконечно.

Те, що потрібно людському організму – це збалансоване раціональне харчування.

Як практикуючий дієтолог, вона радить завжди дуже зважувати, перш, ніж братися за якусь дієту. Завжди піддавати сумніву і з’ясовувати для себе, чому саме так і саме такі продукти маю споживати. На її тверде переконання, фахівець має це знати і пояснити.

Також телеведуча «Зважених і щасливих» наголошує, що існують потреби у зміні харчування, пов’язані з  віковими змінами. Наприклад, після 50 років потрібно скорочувати споживання червоного м’яса і переходити на рибний і рослинний білок.

Натуральні продукти
Натуральні продукти

Дієтологиня виступає за чисту і натуральну їжу. Наприклад, з’їсти шматок сьомги чи сома запеченого на грилі чи просто відвареного корисно. Натомість, приготований з риби фашмак уже погано. Натуральне яблуко – добре, а пастеризований яблучний сік, який може у пакеті зберігатися кілька років – погано. Крупи радить їсти не оброблені, а натуральні, які потрібно варити.

Довідково: Мирослав Ульяніна, дієтолог, а віднедавна ще й health coach (англ. тренер зі здорового способу життя). Популярності набула під час програми «Зважені і щасливі» на СТБ, де була ведучою.

 

Поділіться статтею

Ольга Фреймут

Чому Ольга Фреймут виховує старшу дочку Злату одна та куди подівся її батько-британець

Оля Фреймут добилася слави та визначної кар'єри. Материнство їй також під силу. Про це свідчить хоча б те, що вона сама виховала свою старшу доньку.
Легендарні зірки

Як виглядало до популярності золоте тріо ведучих “Підйому”: Оля Фреймут, Олександр Педан та Сергій Притула

З чого починався ранок пересічного українця у 2000-х? Звісно, з ранкового шоу. Давайте поглянемо, як виглядали до популярності ведучі "Підйому"?
Володимир Дантес та Надя Дорофеєва

Володимир Дантес відверто розповів про особисті психологічні проблеми: час звертатися до спеціалістів

Володимир вже неодноразово розповідав про цю проблему, але зараз він звернувся з нею до підписників.

Популярне

Останні новини