Жовте диво природи: все, що вам потрібно знати про мімозу – символ весни та жіночності

Поки природа спить, мімоза готова сяяти, адже зацвітає однією з найперших і тішить рясним жовтим цвітінням всіх, хто проходить повз. Як виростити цю красуню у себе вдома?

Мімоза — рослина доволі проста у догляді, і абсолютно не вимоглива. Така назва закріпилася у цієї розкішної рослини з жовтим цвітінням в народі. Але насправді це акація срібляста. Саме вона у досить холодний період, ранньою весною вже готова розпустити свої розкішні жовті суцвіття.

Виростити та доглядати за нею не важко. Зокрема, можна це зробити з насіння. Перед посадкою необхідно замочити його приблизно на добу. Справа в тому, що коробочка у насіння жорстка, і відповідно паростку складно виходити. Йому необхідно допомогти. Тому ми спочатку замочуємо насіння, потім можемо навіть механічно його пошкодити для покращення сходів.

Висіваємо насіння у парничок та доглядаємо, як за звичайною розсадою.

Квітникарі розповіли, як посадити мімозу та доглядати за нею

Квітникарі розповіли, як посадити мімозу та доглядати за нею

Не забуваємо слідкувати, аби не завівся грибок, а також проводимо обов’язкові загартовування. Коли температура землі підніметься, паросток можна висаджувати. Обираємо місця з хорошим освітленням та дренованим ґрунтом. Мімоза не любить застою вологи. Власне, вона також не вимоглива до вологи і добрий реагує на помірний полив.

Для того, щоб зацвісти їй необхідно 3-4 роки. Але вона швидко розвивається, тому вам не доведеться довго чекати, аби вона набула солідних розмірів.

Після того, як мімоза відцвітає, її можна формувати. Сухі суцвіття необхідно обов’язково зрізати для того, аби рослина не витрачала свої ресурси на формування насіння, а самі гілки проріджуємо та формуємо кущ.

Звичайно, як і будь-яка рослина, мімоза буде позитивно реагувати на добривах. Ви можете звернути свою увагу як на органічні добавки, так і на мінеральні порошки, які можна розводити у воді та регулярно проводити підживлення рослини під коріння. Пересадки вона переносить важко, тому краще їх проводити у перші роки розвитку рослини. Пізніше це буде зробити дуже складно.

Схожі статті

По 3 краплі на розчин і ваш фікус зазеленіє: полийте його ось цим у березні – у вас ще є 2 дні

Весна – особливий час року, коли навколишня природа просинається після зими. В цей час бажано провести обробку кімнатних рослин і, зокрема – фікусів. "Сенсація" розповість, чим підживити цю квітку.

Забудьте про звичайні грядки: у вас буде постійний урожай полуниці завдяки цим 2 прийомам

Полуниця взимку — задоволення не з дешевих. Але можна не зважати на ціни, якщо є можливість вирощувати полуницю самостійно вдома, і результати здатні здивувати.

Як очистити пральну машинку шматком лимону і зубною пастою: простий спосіб відмити її до блиску

Цей простий спосіб не тільки зробить вашу машинку чистою та свіжою, але й забезпечить їй довговічність. Завдяки цьому пральна машинка стане ідеальною для наступного використання.

Це справжній магніт для бджіл: 1 простий прийом, і на ділянці їх буде купа без висадки квітів

Бджоли — важливий фактор у отриманні рясних врожаїв, а тому необхідно, щоб на грядці їх завжди було вдосталь. Як привернути їх увагу, якщо цих комах не вистачає?

Всього 1 препарат, який раз і назавжди позбавить плодові дерева в саду від моху та лишайників

Весна – чудовий час для того, аби обробити плодові дерева в саду від моху та лишайників. Як це правильно зробити і який препарат краще використати – розповідаємо у нашому матеріалі.

10 кілограмів аґрусу з куща і все завдяки цьому методу: роблю так кожен рік, і не натішуся

Великі врожаю аґрусу — це не фантазії, а реальність. Щоб досягти такого результату, необхідно знати всього декілька секретів, і ми ними з вами поділимося.