Швидке сало у розсолі
Чи корисне сало і чи можна його їсти всім? Відповідь на обидва ці питання – лише позитивна. Але все добре в міру! Сало дарує енергію, виводить токсини (ось чому його добре використовувати як закуску), жирні незамінні кислоти, що містяться в салі, допомагають усім клітинам нашого організму оновлюватися, нормалізується обмін холестерину.
Сало солоне, копчене, варене, смажене популярне у багатьох народів. Грудинка, шпиг, шкварки, бекон – все це саме сало. Як засолити цей продукт у домашніх умовах? Немає нічого простішого!
Любителі солоного сала знають, що найсмачнішим воно буде, якщо засолити його в домашніх умовах. Улюблені спеції, правильний розсіл, якісне сало (біле або трохи рожеве, з тонкою м’якою шкіркою та невеликими м’ясними прошарками) – це те, з чого незабаром у будь-якої господині вийде відмінна закуска. Різноманітні рецепти смачного домашнього сала в розсолі і способи засолювання дозволять підібрати варіант, при використанні якого вийде ніжне частування, що тане в роті, придатне і для бутерброду з чорним хлібом, і як супровід смаженої картоплі.
Ми із задоволенням поділимося всіма секретами смачного ароматного домашнього сала методом засолювання в розсолі.
Взяти для розсолу холодну питну воду, розчинити у ній нашу сіль. У розчин покласти часник, перець горошком.
Покласти сало, поставити в холод щонайменше на два дні. Дістати сало, підсушити серветкою, добре, з усіх боків посипати солоне сало перцем і молодим кропом.
Таке сало ідеально підходить не тільки у якості закуски, але і як доповнення до борщу з часниковими пампушками. Його також можна додавати у спеціально випічку, до смаженої або печеної картоплі, і навіть просто використовувати для звичайних бутербродів.
І не забувайте, що результат напряму залежить від того, якої якості продукт ви придбаєте. Чим ніжніше та свіжіше сало, тим краще вийде ваш делікатес.
Цей сайт використовує cookies для покращення результатів відображення реклами для вас