Важко зустріти людину, яка хоча б раз у житті не скуштувала пельменів – традиційної страви багатьох сучасних кухонь. І хоча обізнані енциклопедисти стверджують, що першими цю страву вигадали китайці, а інші її лише запозичили, навіть наймудрішим історикам не вдається з’ясувати, хто і коли першим зліпив пельмень.
Традиційні пельмені, як правило, складаються з м’ясної начинки, до складу якої входять свинина або яловичина (або те й інше), часник, цибуля, сіль, перець. Але не менш смачними будуть пельмені з баранини, ведмежатини, риби, які можна подавати на стіл як у плоскій тарілці з додаванням олії, так і в горщиках разом із бульйоном. А для справжніх гурманів, яких важко здивувати, можна приготувати фруктові пельмені.
При приготуванні домашніх пельменівкожна дрібниця відіграє вирішальну роль та може визначити фінальний смак страви. Тому варто працювати не лише над тістом, а й не забувати про начинку.
Вимісити з підсоленого борошна тісто, дати йому постояти півгодини в теплі. М’ясо прокрутити з цибулею та часником, присмажити перцем, перемішати з підсоленим молоком.
Частину тіста розкотити у пласт. Вирізати кухлі, покласти на кожен по ложці фаршу, добре защипати півмісяцем, а потім скріпити краї між собою.
Викласти пельмені на молоці на дошку, присипану борошном, добре заморозити, перекласти в пакет і залишити в морозилці.
Варити у підсоленій киплячій воді, поки усі пельмені не спливуть на поверхню. За декілька хвилин до готовності кидаємо у воду лавровий лист. Після приготування, зливаємо воду, додаємо вершкове масло, перчимо та подаємо на стіл. За бажанням можна полити оцтом або додати сметану. Також пельмені підходять для приготування у сирному соусі у горщиках.
Цей сайт використовує cookies для покращення результатів відображення реклами для вас