Випічка є однією з улюблених страв як дорослих, так і дітей. Без неї неможливо уявити ні свято, ні будній день. Хлібобулочні вироби завжди піднімають настрій, а також вгамовують голод. Ба більше, вони є вельми багатофункціональними. Булочку можна дати дитині в школу, перекусити нею на роботі, або ж потішитися нею ввечері біля телевізора.
Тим не менш, домогосподарки зіштовхуються з неприємною правдою — приготувати забагато випічки не вийде, адже під час зберігання вона зачерствіє. І вже на вечір наступного дня Втратить майже усі свої смакові властивості. А часу вона забирає вдосталь.
Саме тому хазяйки зазвичай взагалі відмовляються від приготування домашнього хлібу, здоби, тощо. Втім, кулінари вже вівсю діляться секретами приготування випічки та її зберігання.
Відповідь дуже проста — манна крупа. Але майте на увазі, що цей інгредієнт не підходить для тіста на пельмені, листкового тіста та пісочного.
Для того, щоб отримати живучу випічку необхідно додати столову ложку манної крупи на 0,5 літрів рідини. Саме завдяки цьому трюку ваші хлібобулочні вироби будуть зберігатися набагато довше. Ну і варто не забувати, що на подібних стравах зазвичай з’являється через декілька днів цвіль, тому якщо ви хочете захистити булочки або хліб і від неї, то доведеться ставити їх до холодильнику.
До речі, не менш актуальним трюком є реанімація хлібу у мікрохвильовій печі. Якщо поставити на 10 секунд то вашу випічку у мікрохвильовку, ви можете отримати теплий та більш-менш м’який хліб. Але варто розуміти, що цей ефект набагато гірший, ніж від додавання манки до тіста.
Цей сайт використовує cookies для покращення результатів відображення реклами для вас