Квітникарі розповіли, чим підживити орхідею, щоб вона швидше зацвіла взимку
Орхідею можна зустріти майже в кожній домівці, адже господинь вона приваблює своєю красою та витонченістю. Однак, іноді так трапляється, що навіть за найкращих умов не вдається рослині зацвісти і це неабияк засмучує, адже хочеться бачити гарні квіти, а не витрачати всі сили та ресурси дарма.
У таких випадках квітникарі радять спробувати перевірений метод, який полягає в підгодівлі. Для приготування добрива вам знадобиться вже відстояна вода, яка пролежала мінімум добу, до неї додайте 10 крапель лимонного соку та 2 столові ложки меду. Усі ці інгредієнти потрібно ретельно перемішати. Тепер ви можете використати цю рідину для поливу орхідеї. Якщо ви маєте кілька рослин, то варто поділити дане підживлення на кілька частин, так, щоб на кожну рослину давалось 8 столових ложок.
Також фахівці не відкидають в сторону використання куплених добрив, адже вважають, що вони теж є дієвими і здатні “заставити” квіту зацвісти. Ці добрива, які містять фосфор та калій, сприяють утворенню бруньок і роблять квітку сильнішою. Варто зазначити, що не рекомендується підживлення, яке містить азот, адже він навпаки гальмує розвиток квітконосів.
Не забувайте і про те, які умови любить орхідея. Насамперед вона потребує правильне освітлення – денного світла до 12 годин на добу, але памʼятайте, що пряме сонячне світло може їй нашкодити. Краще ставити квітку на те підвіконня, яке виходить на схід або захід.
Важливо з обережністю переставляти горщик і розташувати квітку так, як вона стояла раніше. Будь-який зайвих рух для орхідей – це стрес, який негативно на ній позначається.
Якщо маєте можливість тримати квітку влітку на вулиці, то краще це зробити. Поставте її під деревом, а для мешканців квартир, можна на балконі, але щоб сонячні промені не попадали прямо на орхідею. Рослину можна тримати на вулиці аж до осені, якщо температура не нижче 10 градусів.
Цей сайт використовує cookies для покращення результатів відображення реклами для вас