09.02.2025 22:59

Сусіди крутили біля скроні, а тепер теж так роблять: пакет із водою краще за будь-які хімікати

Ми розповімо про найприголомшливіший метод догляду за своїм городом, який ви високо оціните, коли спробуєте. Просто дайте шанс цьому способу.
Софія Самосадкіна

Що ви подумаєте про людину, яка розвішує у себе на деревах пакети з водою? Напевно, що ця людина не відрізняється геніальністю. І дарма!

Говорять, що простота — сестра таланту. І також є неймовірна кількість приказок та фразеологізмів, які намагаються донести нам думку про те, що усі геніальні рішення насправді спершу виглядають не надто переконливо і занадто банально.

Експерт розповів, як підвищити врожайність городу

Експерт розповів, як підвищити врожайність городу

Цим способом не користуються лише ті, хто ніколи не пробував. Адже його ефективність вже доведена роками. І найголовніше — це те, що вам не доведеться витрачати взагалі ніякі гроші для того, аби врятувати свій город і від шкідників, і від птахів.

Метод полягає в тому, що на дерева у своєму саду ви розвішуєте пакети, поліетиленові, заповнені водою. Увесь секрет у зайчиках, які утворюються в результаті потрапляння сонячного проміння на ці пакети. Так як зайчики постійно рухаються по поверхні землі та стовбурах дерев, вони ефективно відлякують птахів та комах. І цей фізичний механізм часто виявляється набагато кращим за інші способи, зокрема інсектициди і навіть опудало.

Варто відмітити, що за таким принципом часто створюються інші відлякувальні механізми, які також підвішуються на гілки. Але вони вже працюють за іншою логікою: вітер змушує їх хаотично рухатися, що зовсім не приваблює пернатих.

Цілком раціональна думка, що інсектицидами та іншими препаратами користуватися набагато надійніше. Але в них є значні мінуси. По-перше, це хімічний склад, який так чи інакше діє на здоров’я рослини; по-друге, це небезпека для здоров’я бджіл, які якраз мають запилювати ваш сад.

Європейські аграрні компанії намагаються все сильніше відходити від агресивних хімічних складів, так як турбуються про здоров’я нашої планети. Зокрема, вже давно говорять про те, що популяція бджіл стрімко знижується, а це означає, що виробляти сильні інсектициди буде все менше фабрик.

Софія Самосадкіна