“Між нами відбулась певна хімія”: новий ведучий шоу “Хто зверху?” розкрив деталі стосунків з Лесею Нікітюк

Шоу "Хто зверху?" продовжить тішити глядачів новими епізодами. Ведучим цього сезону став блогер Богдан Шелудяк. Шоумен поділився враженнями від зйомок та розкрив подробиці взаємин з Лесею Нікітюк

Кастинг розважального шоу “Хто зверху?”

У інтерв’ю для YouTube каналу “Розмова”, Шелудяк розповів, що спочатку йому запропонували стати ведучим всього одного випуску шоу. Богдан погодився та приїхав на зйомку, де зіграв у імпровізаційну гру “Хто зверху?”. Саме таким чином і відбувався розгляд претендентів на роль ведучого. Через тиждень йому зателефонували із запитанням, чи хотів би блогер провести цілий сезон розважального шоу.

На пропозицію Шелудяк відреагував схвально. Проте, як потім зізнається, дуже вагався перед прийняттям такого важливого рішення. Він розумів увесь ризик. Очікував порівнянь із Сергієм Притулою, що провів 12 сезонів та став справжньою легендою проєкту. Шелудяк боявся постати в очах аудиторії не таким цікавим, як його попередник. Це було справжнім викликом і він відчував тиск відповідальності, але відмовлятись від такого шансу було б нерозумно.

Про реакцію на хейт

Як зазначив інтерв’юер, Сергій Лиховида – це медійна, публічна шибениця, адже яким би хорошим не був новий ведучий, хейту і порівнянь від глядачів не уникнути. Шелудяк зізнався, що така ж людина як і всі, з певними переживаннями, комплексами та неприйняттям себе, тому від негативної оцінки йому важко абстрагуватись. Блогер каже, що не цікавився реакцією глядачів, коли Новий канал офіційно опублікував його ім’я, як ведучого нового сезону “Хто зверху?”. Він розумів про що там можуть писати, тому вирішив ігнорувати будь-які коментарі.

Про взаємини з Лесею Нікітюк

За його словами – це жінка із сильним внутрішнім стрижнем. Нікітюк була сильною опоненткою, але ніякого негативного тиску з її сторони новий ведучий не відчував.

“Думаю, через те, що ось це все відбувалось, ось ця хімія між нами, мене і взяли в цей проєкт”, – коментує Шелудяк.

Поза проєктом зірки спілкуються. За словами Богдана, Леся дуже класна особистість. Не зважаючи на її колосальний досвід і підтримку, молодий блогер не відчував дискомфорту в спілкуванні. Між ними відбувся певний зв’язок, тому не було ніякого бар’єра чи відчуття, що Нікітюк на рівень вище.

Богдан Шелудяк розповів про взаємини з Лесею Нікітюк
Богдан Шелудяк розповів про взаємини з Лесею Нікітюк

Другий сезон “Хто зверху?” за участі Богдана Шелудяка

Розмови про зйомки другого сезону були. Велика ймовірність того, що продовження глядачі все-таки дочекаються. Шелудяк зізнається, якби отримав пропозицію, погодився б вести й наступний сезон. Можливо, розважальне шоу здобуде нового постійного ведучого.

Схожі статті

Ектор Хіменес-Браво “вивів” формулу ідеального ранку на спекотний липень місяць: в Україні вже як в Колумбії

Відомий кухар України Ектор Хіменес-Браво зміг створити формулу проведення ідеального ранку під час аномально-спекотних днів. Для цього необхідно кинути все і виконати три правила.

“Когось підбішувала”: травесті-діва Монро закінчила перший курс навчання і розповіла, який у неї буде диплом

Іноді нам доводиться зупинитися на шляху до мрії. Але лише для того, щоб незабаром на нього повернутися та рухатися ще завзятіше. Паузу також необхідно було взяти Невгамовній Монро.

Колишній чоловік зірки “МастерШеф” Каті Великої засвітився у суперкарі з іншою жінкою: кого лайкає мільярдер

Успішний мільйонер — айтівець Андрій Великий ще офіційно не розлучився зі своєю дружиною - зіркою програми "МастерШеф" Катею Великою. Але опублікував нове фото з жінкою в авто в соцмережах.