46-річна Наталія Могилевська приймає привітання з поповненням: “Народила українського богатиря!”

Популярна українська співачка Наталія Могилевська поділилася з фанатами у соціальних мережах радісною новиною та вже приймає привітання з поповненням.

Наталія Могилевська – одна з тих зірок українського шоу-бізнесу, які хоч і мають можливість перечекати війну день за кордоном і з комфортом, але вона цього не робить і попри все залишається вдома в Києві. Артистка щосили підіймає бойовий дух звичайних українців та військових, займається благодійністю та боронить інформаційний фронт у соціальних мережах.

Наталія Могилевська приймає привітання з поповненням
Наталія Могилевська приймає привітання з поповненням

Крім того, не забуває співачка ділитися з підписниками радісними новинами. Цього разу у себе в Інстаграмі Могилевська саме це і зробила:

“Приймаю вітання! Пам’ятаєте мою вагітну сестричку? Яка в перші дні бомбардування Києва провела у метро Оболонь на 8 місяці вагітності і потім вона жила зі мною? Учора вона народила українського богатиря!”.

Коментатори щасливі за зіркову тітку і не жалкують привітань під публікацією:

  • “Щирі вітання вашій родині. Міцного здоров’я мамі і новонародженому синові України. Все буде Україна!”;
  • “Здоров’я, щастя, любові та мирного неба. Нехай богатир росте на радість вам. Бережи його Боженька”;
  • “Від усієї душі вітаю вашу родину з поповненням! Нехай малюк росте здоровим і щасливим, під мирним небом України. І нехай початок життя цієї маленької людинки почалося у важкий час для усіх нас, але попереду будет тільки світле і прекрасне майбутнє”;
  • “Вітаємо маленького козачка. Бажаємо йому мирного неба над головою та міцного козачого здоров’я”;
  • “Вітаю вашу родину! Хай торжествує життя, любов і щастя”.

Схожі статті