Наталія Могилевська заспівала з вагітним животом: навіть не намагалася приховати своє цікаве положення (ФОТО)

В мережі спливли фото вагітної Наталії Могилевської з доволі помітним животиком, який вона навіть не приховувала під час виступу. Що відомо про поповнення співачки?

Наталія Могилевська — талановита співачка та приваблива жінка, серце якої офіційно вільне, адже вона незаміжня. Дітей у неї також немає, при цьому зірка не виключає можливості стати мамою, а в публічному полі регулярно пліткують про її цікаве положення.

Цього разу увагу користувачів мережі привернули фото, на яких Могилевська постала вагітною — артистка обережно тримає животик та співає з музикантами у звукозаписувальній студії.

Вагітна Наталія Могилевська знялася в кіно
Наталія Могилевська заспівала з вагітним животом

Важко сперечатися з тим, що вагітність Наталці дуже пасує, та насправді ці кадри з фільму — вона взяла участь у зйомках романтичної комедії “Київський торт” і зіграла роль вагітної співачки.

За сюжетом, цікаве положення Могилевській приписали для того, головний герой мав змогу проявити свої батьківські якості.

Наталія Могилевська заспівала з вагітним животом

В реальності знаменитість по-філософськи ставиться до питання материнства. На її думку, дитина з’являється тільки тоді, коли жінка духовно готова стати матір’ю, тож і сама вона не поспішає з поповненням, оскільки не хоче робити цього лише тому, що такі правила диктує суспільство:

“Я не знаю, як і в якому віці прийдуть дітки в моє життя, але вони прийдуть лише після того, коли моє серце буде готове, а не коли я вирішу в голові — пора”, – зізнавалася Наталія в інтерв’ю Каті Осадчій для програми “Світське життя”.

Не секрет, що Могилевська дуже любить дітей — зараз вона активно підтримує сім’ї українських переселенців та часто проводить час з дітлахами у волонтерських центрах і притулках.

Схожі статті