Насті Каменських не позаздриш: екс-дружина Потапа Ірина Горова розкрила його головний недолік у ліжку

Ірина Горова розповiла про особливiсть Потапа у ліжку. Але Настя Каменських цим не перймається.

Ірина Горова прожила з репером Потапом 15 років. За цей час у пари склалися хороші стосунки, які залишилися і після розлучення та шлюбу з Настею Каменських. Програмі “Зірковий шлях” продюсер розповіла, що поки вони з репером були одружені її часто сприймали як “дружину Потапа”. Але, схоже, жінку це не зачіпало.

Колишня дружина розповідає, що у Олексія Потапенка була одна дуже не гарна особливість. Він хропів. При чому хропів так, що Ірина Горова не могла спати.

Жінка зізналася, що боротися з цим було марно. Всі відомі способи або не допомагали взагалі, або допомагали на дуже короткий час. Як розповіла сама Ірина Горова, вона намагалася штовхати, лоскотати, будити чоловіка. А, іноді, сама йла спати в інше місце.

Потап та Ірина Горова
Потап та Ірина Горова

Ірина Горова поділилася навіть кумедною історією, яка виникла через таку особливість її колишнього чоловіка. Якось вони з Потапом поверталися після гастролей і одна з пасажирок попросила сусіда помінятися з нею місцями, настільки вона хотіла опинитися ближче до свого кумира.

Щастя дівчини тривало рівно до того моменту поки репер та його товариш не заснули. Саме в той момент фанатка дуже пошкодувала про своє рішення, адже їй всю дорогу довелося слухати хропіння чоловіків.

А от нинішню дружину репера Потапа, Настю Каменських, така нічна звичка взагалі не бентежить і спати не заважає. Настя каменських стверджує, що дивиться на Потапа як на кохану людину і приймає його з усіма недоліками.

Пртап і Настя Каменських
Пртап і Настя Каменських

Подружжя щасливе, що кожного ранку прокидається разом і не зважають на дрібні недоліки одне одного.

Схожі статті