Колишній чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу зізнався, за ким сумує найбільше: здійснив помилку, яку не виправити

Колишній чоловік відомої співачки Ані Лорак Мурат Налчаджіоглу розповів, хто є його безкінечним коханням, за яким він так сумує.

Про це Мурат Налчаджіоглу розповів у своєму Instagram, показавши фото свого кохання. І нею виявилась його донька. Її фото він опублікував у сторіс соцмережі і підписав, що вона є його безкінечним коханням і він дуже сумує за дівчинкою.

Донька Ані Лорак

З фото зрозуміло, що йому не вистачає спілкування з дочкою Софією. Наразі відомо, що він проживає у Києві. Донька проживає зі своєю мамо Ані Лорак.

Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу з донькою

А у червні маленька Софія відзначила своє 9-тий день народження. Свято пройшло лише у колі найближчих і найрідніших людей. На торжестві був присутній навіть Філіп Кіркоров, який є хресний батьком Софії. Однак єдиний, хто не прийшов — це Мурат. Причину своєї відсутності так і не прокоментував.

Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу

Нагадаємо, що Мурат Налчаджіоглу і співачка Ані Лорак прожили разом цілих 14 років. Своє офіційне розлучення пара оформила 31 січня 2019 року. Після цього українська співачка заявила, що має стосунки з колишнім чоловіком її колеги, також співачки TAYANNA. За цей час Мурат також мав деякі стосунки.

Схожі статті