Як захистити город від шкідників: експерти дали відповідь
З появою слимаків на городі стикаються багато городників. Звідки вони беруться та як із ними боротися розповідає “Сенсація” у своєму матеріалі.
Слимаки належать до класу черевоногих молюсків і зовні схожий на равлика. Проте на їх спині не має будиночку. Частіше за все слимаки їдять фрукти, овочі, ягоди та інші городні культури. Ці шкідники обирають для себе ділянки, на яких температура становить не нижче +17 градусів.
За своєю природою вони є гермафродитами, а свої яйця відкладають в ґрунт. Лише один слимак може відкладати до 40 яєць, а вже за 3 тижні з них з’являються нові і молоді шкідники.
Оскільки слимаки звикли ховатись в ґрунті – господарям ділянки доволі складно відслідкувати, звідки саме вони беруться. До того ж харчуватись вони вилазять в темні години доби, тому впродовж дня їх виявити складно.
До речі, на появу слимаків сильно впливають кліматичні умови. Зазвичай вони активізуються протягом теплого та вологого сезону або під час прохолодного та вологого літа. Виявити їх на городі можна в пластах землі так і під великим листям – у густій траві і компостній ямі.
Слимаки завдають шкоди городним та садовим культурам. Тому з ними треба вчасно боротися. Часто для цього городники використовують біологічні засоби. Наприклад, слимаки до смаку багатьом птахам. Тому власники городів часто розвішують на деревах у саду шпаківні і годівниці, наповнюючи їх хлібом і зерном.
На допомогу городникам приходять і їжаки. Спеціально для цих тваринок роблять курені з гілок, дошок або прутиків.
Також існують народні методи боротьби зі слимаками. І один із них – це звичайна кавова гуща. Коштуватиме вона копійки, а її різкий аромат відлякуватиме слимаків від культур, що ростуть на городі. Щоб захистити розсаду і дорослі рослини – навколо городини створюють бар’єр із кавових відходів. Слимаки не будуть його перетинати через нестерпний аромат.
Цей сайт використовує cookies для покращення результатів відображення реклами для вас