4 прийоми, які допоможуть виростити редиску соковитою і зовсім не гіркою
Мало хто замислюється над тим, що редиска може бути на смак ніжною та солоденькою, а не жорсткою та гіркою. Однак городники часто розчаровуються через те, що коренеплоди виростають із неприємною гіркотою. Їсти такий овоч взагалі не хочеться.
Причина того, що редиска стає гіркою – неправильний догляд за нею. Та якщо дотримуватись лише 4-х правил – редиска порадує відмінним смаком.
Якщо редиска росте занадто густо – їй не вистачає вологи та підживлення. Через це коренеплоди стають занадто жорсткими та гіркими. Між рослинами слід залишати 3-5 см, щоб вони розвивались повноцінно.
Гіркота з’являється через те, що культурі не вистачає вологи. Якщо земля пересихає дуже сильно – редиска виросте жорсткою. В спекотну погоду цю культуру варто поливати щовечора. Ґрунт зволожують на глибину коренів, а не тільки зверху. В прохолодні дні полив скорочують до 1 разу з інтервалом у 2-3 дні. Але все одно варто контролювати, щоб не було пересихання.
Після поливів або дощу на поверхні ґрунту формується щільна кірка, яка перекриватиме доступ кисню до коренів. Щоб редиска виросла соковитою – ґрунт потрібно рихлити після кожного дощу та поливу.
Перезрілі плоди потрібно збирати вчасно. Інакше вони накопичуватимуть в собі гіркоту та стануть волокнистими. Тож, не чекайте, допоки редиска переросте. Прибирайте її з грядок, як тільки дозріє.
Запам’ятайте ці 4 правила догляду за редискою і тоді її врожай вас точно не розчарує. Із правильним доглядом коренеплід стане справжнім городнім делікатесом.
Цей сайт використовує cookies для покращення результатів відображення реклами для вас