Дачники розповіли, які дії не можна робити із полуницею в середині весни
Ранньою весною бажано утриматись від деяких робіт на плантаціях із полуницею. Якщо ця ягода росте у вас на ділянці – візьміть до уваги поради досвідчених садівників. Наприклад, вони наголошують на тому, що не можна мульчувати полуничні грядки.
До початку травня мульчувати полуницю не варто. Особливо це стосується органічної мульчі у вигляді соломи. Таке покриття може погіршити живлення рослин та уповільнить прогрів ґрунту. Через це врожайність городніх культур може знизитись. Шар мульчі не кращим чином впливатиме на прогрів землі на грядочках із полуницею.
Садівники категорично не радять вносити органіку на грядки із полуницею. Підживлення землі перегноєм або торфом варто відкласти до того моменту, поки ґрунт на ділянці добре не прогріється. Занадто холодна земля уповільнить розкладання органіки та не кращим чином вплине на харчування рослин. Тож, органічні добрива варто вносити після того, як ґрунт прогріється до температури +15…+20 градусів.
До того моменту, поки не прогріється земля – не слід вносити і мінеральні добрива. Вони погано засвоюватимуться рослинами і це призведе до небажаних наслідків. Почекайте, поки земля добре прогріється і тільки після цього приступайте до підживлення полуничних грядок.
Рано навесні полуницю краще не підживлювати взагалі. Краще за все – перечекати, поки перестануть йти дощі та зійдуть усі талі води. Саме так радять робити садівники із досвідом. І саме такий підхід в подальшому буде запорукою великого врожаю полуниці. Та й сама ягода виросте соковитою і неймовірно солодкою.
Тож, подбайте про полуничні грядки ближче до літа. Весною ж залиште їх у спокої і не вносіть у землю ніяких органічних добрив.
Цей сайт використовує cookies для покращення результатів відображення реклами для вас