
Катерина Репяхова вже останні тижні при надії. Зірка Інстаграму та світських хронік повідомила, що для неї розпочався вже 39 тиждень, а це означає, що дуже скоро вона з коханим Віктором буде заколисувати на руках синочка.
Навіть сам співак вже не може дочекатися, коли побачить свого синочка. Для Віктора – це четверта дитина. Своєму Михасику співак навіть вже присвятив пісню. А молода дружина останні місяці невпинно піклується про побут та комфорт майбутньої дитинки. Вже навіть одяг купила синочку.
Народжувати буде у столиці в одній з найпрестижніших клінік міста. Катя обстежується там всю свою вагітність.
Скріншот з Інстаграму Катерини РепяховоїТа зараз блогерка повідомила, що вже відправляється до лікаря у пологовий. Нагадаємо, тиждень лишився до повного терміну народження сина.
“Сьогодні в пологовий будинок… Мене дивитимуться. Мені так страшно, завтра 39 тижнів”, – зазначила Катерина Репяхова.
За прогнозами Каті, вона народить синочка на другому тижні червня. Дружина Віктора Павліка зазначала не раз, що дуже хотіла, аби у її дитини день народження був влітку. Жінка спрогнозувала, що потенційним Днем народження Михайлика буде 12 червня. Що ж, легких пологів Катерині!
Цей сайт використовує cookies для покращення результатів відображення реклами для вас