Фіналіст Холостячки Олексій Тригубенко вперше показав матір свого сина
Після участі у першому сезоні популярного романтичного реаліті-шоу “Холостячка” Олексій Тригубенко майже одразу знайшов собі нову супутницю. Здавалося, що без Ксенії Мішиної він зовсім не сумував. Втім, раптом красуня зникла з полю зору і пара, очевидно, розсталася. А очевидно це тому, що декілька місяців тому Олексій Тригубенко повідомив, що став батьком і матір своєї дитини не показав.
Як відомо, після участі в телевізійному шоу Олексій активно розвиває власний блог в соціальний мережі Instagram, а поповнення в родині – це немаленький інформаційний привід та можливість для створення безлічі контенту. Судячи з усього, Тригубенко вирішив розпорядитися цією подією саме так, адже нещодавно анонсував оновлення.
Перш за все, у його блозі з’явилося безліч нових кадрів, на яких він показав, як проходило хрещення його сина Марка. Зірка показав хрещених батьків, а також сам храм, в якому проводився захід.
На знімках також засвітилася і матір хлопчика. Втім, вона сховалася за білою хусткою, тож повністю її обличчя побачити неможливо. Втім, Олексій Тригубенко пообіцяв, що далі більше, і скоріш за все, незабаром підписники таки побачать обраницю зірки.
“Важливий день для нашої родини! Похрестили Марка, якому вже майже три місяці. Відчуваю безмежну радість і відповідальність бути батьком цього чудового маленького хлопчика. Нехай він росте щасливим і здоровим, оточений нашою любов’ю та підтримкою. Бажаємо йому в житті тільки найкращого, і віримо, що його життєва подорож буде чарівною”
Примітно, що вагітність своєї обраниці Олексій приховував до останнього. Про наявність у нього коханої дівчини та малюка аудиторія дізналася пост фактом, після пологів.
Також риторика Олексія схиляє до думки, що він таки одружився на матері своєї дитини, адже заговорив про їхню сім’ю.
Цей сайт використовує cookies для покращення результатів відображення реклами для вас