Натуральний сир так не плавиться: як визначити сирний продукт в домашніх умовах?

Все частіше обрати натуральний сир на прилавку стає справжнім викликом, але насправді ви можете зробити це на око, якщо будете знати правильні ознаки хорошого продукту.

Звичайно, хочеться нагодувати своїх близьких та рідних найкращими продуктами, і саме тому ми так ретельно обираємо, що придбати на прилавку. Особливу увагу привертає асортимент сирів. Вони мають доволі різний ціновий діапазон, і часто вартість відповідає якості продукту. Але це не страхує нас від провалів.

Як саме обрати сир, щоб він був максимально натуральний, а значить приніс нам більше користі, ніж шкоди?

Кулінар розповів, як визначити натуральний сир

Кулінар розповів, як визначити натуральний сир

Звичайно, перше нащо необхідно звертати увагу – це склад. Але це можливо зробити лише у тому випадку, якщо ви купляєте сир в магазині чи супермаркеті. А велика кількість споживачів як правило йде за даним продуктом на ринок. Там ви можете визначити хороший сир лише на око.

Як правило натуральний сир набагато дорожчий за штучний, адже його виробництво вимагає набагато більше зусиль та затрат. Дуже низька ціна може свідчити про підробку або використання замінників молока.

Сир має бути однорідного кольору без плям або нерівностей. Поверхня не повинна бути надто блискучою, що іноді свідчить про додавання штучних компонентів. Окрім того, натуральний продукт має характерний молочний або вершковий запах. Якщо запах занадто різкий, штучний або відсутній — це підозріло.

Зверніть свою увагу, що натуральний продукт не має бути гумовим або крихким. Як правило консистенція більш-менш однакова. Натуральний сир не пружинить, якщо на нього почати тиснути. Якщо ви маєте можливість перевірити продукт вже дома, то зважайте на те, що натуральний сир плавиться рівномірно, не утворюючи грудок чи водянистої маси.

І звичайно, на його якість напряму впливає кількість жиру. Жирний сир плавиться з невеликою кількістю виділеного масла.

Він може підсихати, але не пліснявіти через день-два. Будьте уважні й завжди перевіряйте якість продукту перед покупкою!

Схожі статті

Ялинові голки заливаю оцтом — усю зиму не натішуся своїй хитрості: геніальний лайфхак

Геніальний лайфхак для господинь з ялиною. Навіщо її заливати оцтом і яку користь це вам принесе. Неймовірна хитрість для всіх. Докладніше в матеріалі.

Ось як мудрі господині готують тушковану капусту: 3 хитрощі, які зроблять страву найсмачнішою

Тушкована капуста виходить набагато смачнішою, якщо знати деякі хитрощі її приготування. Що саме треба знати господиням, які готують цю страву — розповідає "Сенсація".

Чим замінити “Олів’є” та “Шубу”: як правильно “розвантажити” організм після святкових застіль

Ось і добігли кінця новорічні свята. У холодильниках вже не залишилося "Олів'є" та "Шуби", зате тяжкість у шлунку від рясних застіль ще не пройшла. Як "розвантажити" свій організм?

Чотири головні фрукти цієї зими: що їсти найкорисніше всього в січні та в лютому

Включіть ці фрукти у ваш раціон, щоб зміцнити імунітет, покращити самопочуття та підвищити рівень енергії. Вони не лише смачні й корисні, а ще й здатні чудово піднімати настрій.

Цієї помилки допускаються 99% українців: чому не можна кидати пельмені в киплячу воду

Пельмені - це улюблена страва багатьох, так як на їх приготування, особливо якщо вони куплені, йде мінімум часу, але не всі господині знають, як правильно їх готувати. Чому їх неможна кидати в окріп?

Про це знають одиниці: візьміть болгарський перець і покладіть його в окріп – ви “ахнете”

Експерти радять робити цей трюк завжди, а про нього й досі знає меншість людей - навіщо класти болгарський перець в окріп перед тим, як приготувати з нього страву?