Запам’ятайте ці секрети: як китаянки прибирають в оселі, що в них завжди ідеально чисто

Запам'ятайте ці секрети, адже неабияк вас виручатимуть. Ось як китаянки прибирають в оселі, що в них завжди ідеально чисто, а генеральне прибирання буває лише раз на рік,

Китаянки славляться своїм вмінням слідкувати за будинком та затишком в ньому. Вони так само сучасні жінки, які працюють, розважаються, займаються спортом і знаходять час для хобі, але дивовижним чином їм вдається ще й зберігати чистоту навколо себе. Але на цей рахунок в них є декілька секретів.

Ось чому в китаянок ідеально чисто, а генеральне прибирання буває лише раз на рік

Ось чому в китаянок ідеально чисто, а генеральне прибирання буває лише раз на рік

Генеральне прибирання вони влаштовують всього раз на рік. Пов’язано це безпосередньо з тим, що необхідності прибирати частіше немає, — у господині неймовірно чиста. Прибирання влаштовуються незадовго до новорічних свят. І варто відмітити, що тоді настає час для особливого ритуалу: намотувати капронові колготки на швабру та знімати ними увесь бруд зверху. Виглядає це неймовірно дивно, але насправді є легке пояснення: будь-який пил добре добре пристає через електростатичність.

Окрім того, під ковдру пришивають до ковдра, і саме тому вони завжди перуться разом. Це дуже зручно, адже ковдра не набувається пилом і не збирає на собі зайвий бруд.

А до ванної кімнати в Китаї ставляться з особливою турботою. Вони ніколи не миють окремо ванну, дзеркало, раковину. Китаянки звикли до цього процесу підходити комплексно. Спочатку вони виносять із ванної кімнати все, що може заважати процесу прибирання. Потім надягають спеціальні капці, які мають дірки на підошві, через які стікатиме вода. А потім чистять все й одразу. Звісно ж, до повного блиску.

Варто відмітити, що ні в кого не викликає здивування прибирання, коли вода буквально стікає по стінах та підлозі і потім виштовхується шваброю на вулицю. Але це звичайно доступно лише в тих приміщеннях, де немає елементів, які можуть зіпсуватися через воду. Ну і варто відмітити, що зараз китаянки активно користуються усіма можливими електронними помічниками від роботів-пилососів до аналізаторів повітря.

Схожі статті

Що робити, коли картопляного лушпиння ціле “море” і в компост воно не влазить: є вихід

Картопля — продукт масового споживання, після якого залишається багато лушпиння. Господарі викидають його в компост або ж вигадують інші способи використання. Які саме - читайте далі.

Чудові сусіди для овочів та інші переваги чорнобривців на городі: усі секрети помаранчевої квітки

Змішані посадки на домашньому городі несуть в собі особливий сенс. Кожна рослина виконує в них свою роль. Редакція "Сенсації" дізналась, які переваги має посів на ділянці квітів чорнобривців.

Цінне добриво зі шкаралупи волоського горіха: ось чому її не можна викидати — для городу це скарб

Якщо у вас після чищення горіхів залишаються відходи у вигляді твердої шкаралупи — не поспішайте їх викидати. Цей матеріал буде цінним для городу і стане чудовим добривом.

Різдвяний кактус взимку заквітне, як шалений: треба лише з температурою та світлом “погратись”

Різдвяний кактус або різдвяник чи шлюмбергера — декоративна рослина, яку часто можна зустріти в будинках. Він може пишно квітнути, але за умови правильного догляду.

Це сміття захистить майбутній урожай від хвороб та шкідників: покладіть до лунки з картоплею

До нового посадкового сезону ще кілька місяців, але подумати про те, як подвоїти чи потроїти врожай картоплі можна вже зараз. Збережіть це до весни.

Ці 5 речей у домі “здешевлюють” будь-яку господиню: гості звертають на це увагу одразу

Якщо ви маєте ці 5 речей у вашому будинку, то ви автоматично "падаєте в очах" ваших гостей і не тільки, як гарна господиня: що на що краще замінити?