Запам’ятайте ці секрети: як китаянки прибирають в оселі, що в них завжди ідеально чисто

Запам'ятайте ці секрети, адже неабияк вас виручатимуть. Ось як китаянки прибирають в оселі, що в них завжди ідеально чисто, а генеральне прибирання буває лише раз на рік,

Китаянки славляться своїм вмінням слідкувати за будинком та затишком в ньому. Вони так само сучасні жінки, які працюють, розважаються, займаються спортом і знаходять час для хобі, але дивовижним чином їм вдається ще й зберігати чистоту навколо себе. Але на цей рахунок в них є декілька секретів.

Ось чому в китаянок ідеально чисто, а генеральне прибирання буває лише раз на рік

Ось чому в китаянок ідеально чисто, а генеральне прибирання буває лише раз на рік

Генеральне прибирання вони влаштовують всього раз на рік. Пов’язано це безпосередньо з тим, що необхідності прибирати частіше немає, — у господині неймовірно чиста. Прибирання влаштовуються незадовго до новорічних свят. І варто відмітити, що тоді настає час для особливого ритуалу: намотувати капронові колготки на швабру та знімати ними увесь бруд зверху. Виглядає це неймовірно дивно, але насправді є легке пояснення: будь-який пил добре добре пристає через електростатичність.

Окрім того, під ковдру пришивають до ковдра, і саме тому вони завжди перуться разом. Це дуже зручно, адже ковдра не набувається пилом і не збирає на собі зайвий бруд.

А до ванної кімнати в Китаї ставляться з особливою турботою. Вони ніколи не миють окремо ванну, дзеркало, раковину. Китаянки звикли до цього процесу підходити комплексно. Спочатку вони виносять із ванної кімнати все, що може заважати процесу прибирання. Потім надягають спеціальні капці, які мають дірки на підошві, через які стікатиме вода. А потім чистять все й одразу. Звісно ж, до повного блиску.

Варто відмітити, що ні в кого не викликає здивування прибирання, коли вода буквально стікає по стінах та підлозі і потім виштовхується шваброю на вулицю. Але це звичайно доступно лише в тих приміщеннях, де немає елементів, які можуть зіпсуватися через воду. Ну і варто відмітити, що зараз китаянки активно користуються усіма можливими електронними помічниками від роботів-пилососів до аналізаторів повітря.

Схожі статті

Всі думали, що він унікальний: реальні відгуки городників про найпопулярніший сорт томату

Цей сорт томатів став справжньою сенсацією і кілька років посідав перше місце за популярністю, проте незабаром почали з'являтися негативні відгуки. Які претензії пред'являли городники?

Готуйте відра та банки: ці 3 простих прийоми збільшать урожай малини в рази – ягоди, як на підбір

Є хитрощі, які дозволяють суттєво збільшити врожайність кущів малини, які вже зростають на ділянці. Потрібно лише докласти небагато зусиль. Результат того вартий!

Приготуйтеся до посадки кавунів і динь: ось у які терміни краще почати займатися розсадою

Незабаром температура стабілізується і ґрунт прогріється, а поки що потрібно потурбуватись про розсаду кавунів та дині - коли висівати насіння? Городники розсекретили найкращий час.

Вишня, груша та яблуня: на що варто звернути увагу при виборі саджанців – тоді не буде проблем

Як не потрапити на вудочку недобросовісних продавців та вибрати найідеальніший саджанець? На що звернути увагу при покупці яблуні, вишні, груші та сливи?

5 овочів, які я більше не саджу – тільки місце займають, і сили й час віднімають

Якщо ви любите експериментувати і плануєте посадити на городі щось новеньке – то ця стаття створена саме для вас. В ній редакція "Сенсації" зібрала 5 овочів, які на ділянці ліпше не саджати.

Зберете 1 тонну томатів з сотки, якщо оберете правильний сорт: станьте помідорним “магнатом”

Від сорту томатів залежить наскільки щедрим і смачним буде врожай цієї культури - що радять висаджувати досвідчені городники, адже вже давно перевірили його на практиці?