Запам’ятайте ці секрети: як китаянки прибирають в оселі, що в них завжди ідеально чисто

Запам'ятайте ці секрети, адже неабияк вас виручатимуть. Ось як китаянки прибирають в оселі, що в них завжди ідеально чисто, а генеральне прибирання буває лише раз на рік,

Китаянки славляться своїм вмінням слідкувати за будинком та затишком в ньому. Вони так само сучасні жінки, які працюють, розважаються, займаються спортом і знаходять час для хобі, але дивовижним чином їм вдається ще й зберігати чистоту навколо себе. Але на цей рахунок в них є декілька секретів.

Ось чому в китаянок ідеально чисто, а генеральне прибирання буває лише раз на рік

Ось чому в китаянок ідеально чисто, а генеральне прибирання буває лише раз на рік

Генеральне прибирання вони влаштовують всього раз на рік. Пов’язано це безпосередньо з тим, що необхідності прибирати частіше немає, — у господині неймовірно чиста. Прибирання влаштовуються незадовго до новорічних свят. І варто відмітити, що тоді настає час для особливого ритуалу: намотувати капронові колготки на швабру та знімати ними увесь бруд зверху. Виглядає це неймовірно дивно, але насправді є легке пояснення: будь-який пил добре добре пристає через електростатичність.

Окрім того, під ковдру пришивають до ковдра, і саме тому вони завжди перуться разом. Це дуже зручно, адже ковдра не набувається пилом і не збирає на собі зайвий бруд.

А до ванної кімнати в Китаї ставляться з особливою турботою. Вони ніколи не миють окремо ванну, дзеркало, раковину. Китаянки звикли до цього процесу підходити комплексно. Спочатку вони виносять із ванної кімнати все, що може заважати процесу прибирання. Потім надягають спеціальні капці, які мають дірки на підошві, через які стікатиме вода. А потім чистять все й одразу. Звісно ж, до повного блиску.

Варто відмітити, що ні в кого не викликає здивування прибирання, коли вода буквально стікає по стінах та підлозі і потім виштовхується шваброю на вулицю. Але це звичайно доступно лише в тих приміщеннях, де немає елементів, які можуть зіпсуватися через воду. Ну і варто відмітити, що зараз китаянки активно користуються усіма можливими електронними помічниками від роботів-пилососів до аналізаторів повітря.

Схожі статті

Після часнику та цибулі саджаю тільки ці культури: 5 найкращих рослин для сівозміни

Після часнику та цибулі важливо правильно вибрати наступні культури. Аграрії рекомендують 5 найкращих варіантів. Це раціонально використовувати все ресурси вашого городу.

Дуже (не) корисні сусіди: аграрії назвали 3 правила висівання чорнобривців на грядках

Чорнобривці та овочеві грядки. Хтось вважає, що вони є ідеальними сусідами. Але досвідчені господарі можуть з цим не погодитися. Адже деякі культури не в захваті від таких "сусідів".

30 різних добрив в одній копійчаній підживці: городники пояснили, чим підготувати полуницю

Полуниця буде великою та соковитою, якщо дати їй правильну підживку. Є простий засіб, який зможе замінити одразу декілька добрив. Цим методом користуються всі досвідчені городники.

Врожаю буде стільки, що набридне збирати: 4 народних способи підживлення огірків

Огірки будуть родити цілими мішками, якщо знати декілька простих секретів. Народні підживки працюють краще за хімію. Ось 4 способи, які реально збільшують урожай.

Петрушці це в жодному разі не можна: 3 головні заборони — вона цього не переносить

Смачна петрушка на городі — це вже половина успіху, адже соковита зелень значно покращує смак будь-якої страви. І все ж таки, її треба ще виростити.

Маленький город — великий врожай: 3 способи ефективного використання невеликої ділянки

Невеликий город — це не перепона для хорошого врожаю. Є 3 хитрощі, які дозволяють виростити все, що потрібно навіть в таких умовах. Ділимося ефективними порадами для власників маленьких ділянок.