Обривати чи витягувати – ось в чому питання: що робити з часниковою стрілкою – 100% дієво

Часто городники задаються питанням, що робити з часниковими стрілками на городі - чи потрібно їх витягувати чи щось інше. Запам'ятайте раз і назавжди.

Стрілка часнику вважається квітконосом, яка потребує негайного видалення після її формування. Якщо ж ви цього не зробите вчасно, то рослина весь свій ресурс направить на розвиток стрілки, замість того, щоб формувати великі головки часнику.

Однак, як ж ви вирішите все-таки обірвати стрілку дуже рано, то слід бути готовими до того, що вона все одно буде рости далі. Тому важливо зайнятись її видаленням лише тоді, як зʼявляться перші кільця на відростку. Досвідчені городники радять не обривати, а витягувати стрілку, потрібно обхопити її там, де основа (де входить стебло) і повільно потягнути вгору, в жодному разі не в бік, але слід бути обережними під час цього процесу, щоб не завдати шкоди для рослини.

Городники розповіли, що робити з часниковою стрілкою: обривати чи витягувати
Городники розповіли, що робити з часниковою стрілкою: обривати чи витягувати

Також важливо через тиждень після видалення стрілок, завʼязати верх бадилля у вузлик. За допомогою такої дії, ви зменшите прилив поживних речовин до бадилля.

Бувають випадки, коли городники не можуть помітити часникові стрілки, але їх насправді легко розпізнати, адже вони мають трубчасту форму. Стрілки зʼявляються тільки в озимого часника, який висаджують восени і який зимує в землі. Такий вид часнику починає рости на початку літа, а наприкінці червня, на кінці трубочки зʼявляється квітка, яка містить насіння.

Городники розповіли, що робити з часниковою стрілкою: обривати чи витягувати
Городники розповіли, що робити з часниковою стрілкою: обривати чи витягувати

Справжні господині знають, що існує багато страв, які можна приготувати зі стрілок часнику. Обрізані трубочки не потрібно викидати. Візьміть промийте їх, наріжте та обсмажте на олії  протягом 4 хвилин. Після цього додайте сіль і все готово!

Часникові стрілки ідеально підходять для приготування різних каш, супів, омлетів, мʼясних страв і для гарніру. Їх також можна маринувати за таким же рецептом, як і солоні огірки.

Схожі статті

Ці 6 сортів фаворити всіх дачників: саджаю цю грушу, а потім смакую солодкими плодами

Не всі груші здатні рясно плодоносити й при цьому давати солодкі й великі плоди, і це неабиякий мінус, однак все ж існує 6 сортів, які гарно себе зарекомендували серед садівників.

Яблуні будуть ломитися від кількості плодів: садівник зі стажем розкрив 4 секрети врожайності

Щоб яблуня давала розкішний врожай, необхідно оточити її любов'ю та увагою. В нашому матеріалі розповідаємо, як отримати великі та соковиті плоди, які не будуть падати з гілок раніше, ніж треба.

Чим підживити півонії, щоб цвіли як у казці: секрет із зошита моєї бабусі – не здогадаєтеся

Півонії не пробачають неправильних кроків по відношенню до себе, і можуть залишити вас без пишного цвітіння на цілий сезон. Тому підживлювати їх треба правильно.

Ці 5 дерев ні в якому разі не можна чіпати навесні: дачники припускаються фатальної помилки

Здається, немає нічого такого в тому, аби обрізати свої дерева навесні. Однак є 5 представників фруктових культур, які не терплять весняної обрізки.

Чому зола стає все більш популярною серед садівників? 3 ефективні прийоми з її використанням

Не завжди варто звертатися до садових магазинів, аби придбати необхідні засоби для городу. Інколи найкращий вибір знаходиться прямо у нас під носом.

Що важливо для лохини навесні, щоб були крупні та солодкі ягоди: це слід зробити вже у березні

Весняна обрізка лохини впливає на весь подальший урожай. А тому, своєчасна та правильно виконана обрізка забезпечить рясне плодоносіння, солодкі ягоди та здорові кущі!