1 продукт, 1 дія, а результат на око: покладіть часник до мікрохвильовки – 20 секунд і готово!

Чистити часник мабуть не любить ніхто, але це потрібно робити, якщо ви хочете приготувати страву з додаванням цього інгредієнту - дієві методи, які прийдуть вам на поміч у цій справі.

Майже всі господині не люблять чистити овочі, адже на це йде чимало часу і потрібне терпіння, це стосується і часника. Але так вважають саме ті, хто не знає кухонні лайфхаки, які неабияк спрощують життя та економлять час.

Чищення часнику – це досить виснажливе завдання, адже тонку шкірку важко відділити від зубчиків і вона може прилипати до рук, у звʼязку з такими “труднощами”, кулінари розробили дієвий метод, для застосування якого вам знадобиться мікрохвильова піч.

Експерти розповіли, як за допомогою часника почистити мікрохвильовку
Експерти розповіли, як за допомогою часника почистити мікрохвильовку

Візьміть часник та покладіть його зубчики в миску і поставте в мікрохвильовку на 20 секунд, на максимальну потужність. Внаслідок цієї дії часник стане мʼяким і гарячим, а шкірка відстане сама по собі. Тоді постає питання, чи зміниться смак часнику після мікрохвильової печі, варто зазначити, що він трішки втратить свою гостроту, але не критично.

Крім цього способу, існує ще декілька, наприклад, використання звичайної банки. Вам лише потрібно помістити зубчики часнику в банку і закрити кришкою, після чого сильно струснути кілька разів, в результаті шкірка сама відпаде.

Експерти розповіли, як за допомогою часника почистити мікрохвильовку
Експерти розповіли, як за допомогою часника почистити мікрохвильовку

Наступний метод полягає в застосуванні ножа. Покладіть зубчики часнику на дошку і плоскою частиною ножа притисніть їх злегка – цей метод протягом багатьох років користується популярністю серед кулінарів і господинь.

Є ще один спосіб, для якого потрібно лише тепла вода. Потрібно відрізати у зубчиків часник вкінці та помістити в теплу воду на кілька хвилин. Після цього вийміть часник та одразу побачите, як шкірка легко відійде. Всі ці методи є дієвими, тож вибір залежить конкретно від вас, який “пустити в хід”.

Схожі статті

На них варто звернути увагу: нові цікаві сорти томатів, які стали чемпіонами минулого сезону

Щороку в асортименті виробників насіння з'являється щось нове. Ці сорти можуть поповнити колекцію навіть найдосвідченіших городників, які встигли виростити не один вид помідорів.

Киньте насіння цих кавунів у теплиці – раніше за всіх зберете солодкий врожай: нюанс у сортах

Виростити кавуни у теплиці, на сьогодні, реальна справа. У цьому немає нічого складного, особливо, якщо попередньо знати, що і як потрібно робити.

Розкрито секрет поливу розсади: як не засушити і не втопити молоді паростки – всі тонкощі

Щоб виростити міцну та здорову розсаду, яка стане основою майбутнього врожаю, особлива увага приділяється поливу. Треба знати всі тонкощі, адже одна маленька помилка може все зіпсувати.

Ці 2 природні добрива – еліксир для овочів та зелені: розкішний врожай за справжні копійки

З цими природними добривами, ви не лише зекономите свої гроші, а й підживете овочі та зелень натуральними засобами. Тож, економія разом із натуральністю, є найвигіднішим варіантом!

Більше ніяких гнилих плодів на яблуні: 700 г на 10 літрів – ефективний розчин проти моніліозу

Весняна обробка яблунь спеціальними розчинами допоможе вберегти врожай від моніліозу та інших захворювань. Рецепт одного із них пропонуємо до уваги читачам "Сенсації".

Якщо вчасно не провести обробку, вони знищать весь урожай: як захистити свій сад від грибків

Не варто чекати, доки саду з'являться перші ознаки грибків, краще провести профілактику плодових дерев наперед. Це збереже їм імунітет та врожай.