Секрет, про який мовчать всі: як виростити полуницю-гіганта за допомогою звичайної соди

Зараз гігантську полуницю можна зустріти або на полицях магазинів, або у фермерів. Вирощування такої красуні вдома здається справжньою фантастикою, але це реально!

Полуниця тішить нас врожаєм всього раз на рік. Ми звикли, що період, в який ми можемо насолодитися її смаком доволі короткий. І щастя, якщо вродить добре.

Але зараз все більшу популярність отримують ремонтантні сорти, які плодоносять двічі, а то й тричі за сезон. Неймовірне число!

Експерт розповів, як правильно підживлювати полуницю

Фермери пояснили, яку полуницю вибрати для 3 регіонів України
Експерт розповів, як правильно підживлювати полуницю

Але важлива не тільки кількість, але і якість. Набагато приємніше отримати крупні ягоди, солодкі на смак і не водянисті.

Для цього досвідчені дачники користуються перевіреним методом, який може кардинально змінити ваш погляд на вирощування полуниці.

Нам знадобиться банальна харчова сода. Достатньо розчинити декілька столових ложок у теплій воді та регулярно поливати кущі полуниці. Це спровокує непоганий приріст та формування плодів. Як це працює?

Харчова сода відноситься до лужних сполук. Таким чином нейтралізується кислотне середовище у грунті в результаті чого рослинами краще засвоюються калій та фосфор.

Мало того, ви можете комбінувати цей спосіб з внесенням добрив. Як результат – збиратимете фантастичні врожаї, а полуниця буде розмножуватися із неймовірною швидкістю.

Памʼятайте, що в південних регіонах полуниця погано переносить сонце, тому влітку краще організувати світлопроникний захист. На даний момент садові магазини можуть запропонувати безліч матеріалів, які підходять для цієї мети.

Поливом також краще не нехтувати. Найвигідніший варіант – установка крапельного поливу. І робити це краще саме ввечері. Адже вранці волога все одно випарується швидко через настання спекотного дня.

У травні рекомендуємо обробити полуницю інсектицидами, щоб захистити її від полуничного жука, який як правило з’їдає квітку та плоди. Для боротьби з мурахами можна використовувати звичайну борну кислоту, якої зазвичай буває достатньо.

Схожі статті

Беру 200 г цього і шкідники на городі зникають назавжди: рецепт часникового розчину – це скарб

Часниковий розчин добре себе зарекомендував серед дачників, адже він легкий у приготуванні та "прибирає" шкідників з ділянки - як його приготувати і як застосовувати?

Ці різнокольорові квіти неймовірно прикрасять ваш сад: глоксинії існують всіх кольорів веселки

Годі садити в своєму городі та саду одноманітні квіти з року в рік! Ці сорти глоксиній та фрезій здатні зачарувати будь-кого, навіть вашу свекруху й сусідів!

6 безвідмовних прийомів, і смородина дасть рекордний урожай: ягід буде, як зірок на небі

Дотримуючись цих простих правил, ви зможете отримати шикарний урожай смородини, яка радуватиме вас своєю кількістю та смаком. Тепер, ваші кущі будуть дарувати ягоди, як небо зірок!

5 підживлень – і цвітуть все літо! Підгодовую троянди цією “підживкою” – аромат на весь сад

Щоб троянди тішили вас своїм цвітам все літо, слід правильно їх підживлювати навесні і влітку - така процедура передбачає 5 етапів. Що, коли та як потрібно робити?

Від 2 компонентів живцям користі більше, ніж від стимуляторів: пухнасте коріння буде одразу

Укорінення молодих живців – процедура, яка має певні нюанси. Щоб прискорити ріст клітин в рослинах садівники використовують натуральні стимулятори. Вони будуть альтернативою хімічним препаратам.

Вишня та черешня вродять як ніколи — 3 секрети ідеального добрива: від ягід відбою не буде

Отримати розкішний врожай ягід — мрія багатьох городників. Розповідаємо в нашому матеріалі, як зібрати багато черешні і вишні. Це дуже легко і швидко.