До 15 кг урожаю хрумких корнішонів з 1 метра: які огірки здатні виростати в такій кількості

Цей іноземний сорт огірків чудово прилаштувався в Україні, а його плоди вже полюбилися нашим городникам. Самі корнішони дуже солодкі, без гіркоти й не потребують надмірного догляду.

Кожен дачник, садівник чи городник мріє про великі, хрумкі та багатоурожайні корнішони. Так от, саме таким українцям слід звернути увагу на новий сорт огірків, який має німецьку назву “Воргебирштраубе”. Бо він і є німецьким. Цей сорт уже славиться своєю високою врожайністю, адже, з 1 квадратного метра землі можна зібрати до 15 кілограмів огірків.

“Воргебирштраубе” належить до ранньостиглих сортів, що дозволяє отримати урожай уже на початку літнього сезону. Огірки цього сорту мають високий “імунітет” до поширених хвороб. Це знижує потребу садівників в обробці пестицидами та робить їх екологічно чистими. Ці огірки мають характерну хрустку текстуру та чудовий смак, що робить їх ідеальними для консервування та приготування салатів. Плоди виростають відносно великими (до 9 см в довжину), надзвичайно ароматні та не містять гіркоти. Саме тому, вони мають велику перевагу в порівнянні з іншими видами огірків.

Городники пояснили, який німецький сорт огірків шикарно плодоносить в Україні
Городники пояснили, який німецький сорт огірків шикарно плодоносить в Україні

Цей сорт має також високу стійкість до перепадів температури та різних погодних умов, що дозволяє вирощувати його в різних регіонах країни. “Воргебирштраубе” не потребує складного догляду. Регулярний полив, достатньо сонця та своєчасне підживлення забезпечать хорошу результативність. Також важливо звернути увагу на своєчасне збирання врожаю, адже чим швидше збираються огірки, тим кращою буде їх якість.

Завдяки таким властивостям цей сорт став популярним серед садівників, які хочуть отримати великі врожаї без надмірних витрат часу та сил. Всі ці характеристики дозволяють збирати огірки кілограмами всього лише з одного метра грядки. А це, просто вражаючий результат для будь-якого садівника.

Схожі статті

Обприскайте цим огірки, щоб збирати по відру з кожного кущика: щедрий врожай аж до морозів

Огірки протягом дозрівання потребують підживлення, щоб нагородити дачника смачними плодами - вам знадобляться два інгредієнти, які знайдуться у кожного вдома.

Слимаки, кліщі та “сіра гнилизна”: як боротися з основними шкідниками та хворобами полуниці

За час сезону полуниця неодноразово стає "ласощами" для різних шкідників. Як швидко вирішити цю проблему? Найпростіші перевірені методи серед городників.

Розумні дачники це не викидають: ось який цінний продукт з кухні вони використовують на ділянці

Розумні дачники добре знають – деякі відходи з кухні можуть стати цінним добривом на городі. Наприклад, вони навряд чи викинуть шкірки з кавуна, бо з них можна зробити найкраще підживлення.

Енциклопедія для городників-аматорів і не тільки: як “розрахувати” ідеальну овочеву грядку

Ці знання допоможуть не лише грамотно спланувати город, а й підібрати потрібні культури, які наприкінці сезону обов'язково дадуть мега крутий урожай!

Тільки у березні, а потім буде пізно: що зробити, щоб тюльпани завжди буйно та яскраво цвіли

Після зимової сплячки експерти рекомендують провести з тюльпанами кілька маніпуляцій, після чого вони будуть пишно та яскраво цвісти. Обов'язково зробіть це у березні.

Тільки природні стимулятори: розкрили головний секрет підвищення схожості насіння – без хімії

Багато городників, щоб значно підвищити схожість посадкового матеріалу, використовують стимулятори на основі хімічних елементів. Є чудова альтернатива.