Як отримати кавуни вагою до 8 кг навіть на Півночі України? Солодкі та ароматні як цукерки

Отримати великий врожай кавунів реально навіть в регіонах, де сонце — це справжня розкіш. Обов'язково спробуйте цей метод і будете вражені результатом.

По-справжньому літо починає відчуватися, коли ми маємо можливість поласувати свіжим соковитим кавуном. В червні вони можуть коштувати як золото. В серпні придбати плоди вже набагато простіше, і все ж таки інколи попадаються перестиглі або зіпсовані ягоди.

Що вже і казати про те, що далеко не в кожній лавці можна знайти великі екземпляри. Кавуни доволі легко вирощувати вдома. Вони швидко розростаються, насіння легко сходить. Але є значні мінуси: домашні кавуни як правило виростають доволі маленькими, часто хворіють і отримують сонячні опіки.

Як отримати кавуни вагою до 8 кг навіть на Півночі України

Як вирощувати кавуни в умовах холодного клімату
Експерт розповів, як виростити великі кавуни

Насправді це стається через недостатню кількість необхідних елементів для розвитку плода. Усе, що вам потрібно зробити — це придбати нітрат калію. Вона ж селітра.

І підживити рослину вам знадобиться також лише раз — під час посадки насіння. Коли під готуєте лунку, додайте столову ложку добрива, змішайте із землею, і посадіть насіння. Вже незабаром ви помітите, що рослина розростається дуже швидко, а також має міцні пагони, що безпосередньо впливає на її ресурсність та її здатність наростити великі плоди.

Експерти розповіли, як виростити кавуни-гіганти
Експерти розповіли, як виростити кавуни-гіганти

Нагадуємо, що вони як правило саджаються на початку травня. Рослина доволі швидко розвивається, тому немає жодної необхідності робити розсаду. З іншої сторони, якщо ви хочете отримати величезні кавуни, а також велику кількість врожаю, звичайно, необхідно виростити кущі якомога швидше, аби його вегетаційний період займав тривалий термін.

Також не будуть зайвими шпалери та різні підпорки: через лежання на землі кавуни можуть загнити або отримати пролежні, які впливають на якість смаку та продукту.

Також рекомендується кавуни трохи перевертати для того, щоб в них сильно не пошкоджувалася поверхня.

Схожі статті

Ці 5 дерев ні в якому разі не можна чіпати навесні: дачники припускаються фатальної помилки

Здається, немає нічого такого в тому, аби обрізати свої дерева навесні. Однак є 5 представників фруктових культур, які не терплять весняної обрізки.

Чому зола стає все більш популярною серед садівників? 3 ефективні прийоми з її використанням

Не завжди варто звертатися до садових магазинів, аби придбати необхідні засоби для городу. Інколи найкращий вибір знаходиться прямо у нас під носом.

Що важливо для лохини навесні, щоб були крупні та солодкі ягоди: це слід зробити вже у березні

Весняна обрізка лохини впливає на весь подальший урожай. А тому, своєчасна та правильно виконана обрізка забезпечить рясне плодоносіння, солодкі ягоди та здорові кущі!

Сприятливі дні для посадки цибулі в 2025 році: оберіть свою ідеальну дату для великого врожаю

Якість врожаю цибулі залежить від багатьох факторів. Мають значення і терміни посадки культури навесні. "Сенсація» назве сприятливі дати навесні 2025 року, коли можна саджати цибулю в ґрунт.

Як перемогти фітофтороз? Помідори більше не злякають ні дощі, ні тумани – 2 дієвих методи

Для дачників і городників фітофтороз є справжнім випробуванням. Насамперед, на міцність своїх нервів! Але, є кілька методів, які можуть легко та просто вирішити навіть це питання!

Така обробка врятує аґрус від білого нальоту: обприскайте кущі з 15 по 31 березня цим розчином

Білий наліт на аґрусі – це ознака борошнистої роси, яка здатна повністю позбавити господарів ягідного врожаю. Щоб цього не сталось – обприскайте кущі з 15 по 31 березня ефективним розчином.