Коли картоплі потрібна волога найбільше? Ці 3 періоди поливу – основа великого врожаю

Щоб отримати крупний врожай картоплі недостатньо просто провести посадку і час від часу обробляти рослини від шкідників. Розповідаємо про етапи поливу.

Якщо у вашому регіоні не буває регулярних опадів, а дощі не рясні, то вам доведеться добре попотіти над картоплею, адже вона також має велику потребу у воді. Хочете отримати великі бульби — доведеться зробити це в 3 етапи.

Городники розповіли, коли поливати картоплю для рясного врожаю

Найкраще добриво із яблучного оцту, яке допоможе виростити картоплю-гігант
Городники розповіли, коли поливати картоплю для рясного врожаю

Найперший етап, на який вам необхідно звернути увагу обов’язково — це цвітіння. Це саме той момент, коли рослина має велику потребу у волоссі. Ігнорувати це не можна. Тому ви можете як пройтися із шлангом по лунках, так і поставити звичайно установку для поливу, яка буде зволожувати кущі.

Бадилля картоплі не боїться грибкових захворювань, тому їх сміливо можна поливати.

Далі необхідно бути дуже уважними до овочів, коли проходить етап нарощування бульб. Регулярно поливайте свої рослини будь-яким з можливих способів, і у вас має вирости хороший врожай. Звичайно, є імовірність, що у вас не буде на це часу або елементарно можливості провести якісний полив.

Агрономи розповіли, чим окропити картоплю, щоб вона виросла розміром з кулак
Городники розповіли, коли поливати картоплю для рясного врожаю

Тоді не засмучуйтеся сильно, адже навіть після завершення активного вегетаційного періоду ви можете полити свою картоплю, і вона все ще може вирости до потрібних вам розмірів. Але звичайно мова вже не йде про врожай молодої картоплі.

Нагадуємо вам про необхідність придбати препарати від шкідників, адже колорадський жук харчується не тільки картоплею, але і сусідніми культурами. Так, серйозно може постраждати баклажан або болгарський перець. Краще уникнути зустрічі із цією комахою, аніж мати з нею справу особисто.

Адже колорадський жук навіть не подумає піти з вашого городу так просто, і буде триматися за рослини до останнього. Якщо активно обробляєте кущі інсектицидами, використовуйте амінокислоти, аби вони не змивалися.

Схожі статті

Кожна крапля на рахунку: чим поливати троянди для пишного і безперервного цвітіння

Троянди відрізняються особливою вдячністю, коли мова йде про весняні підкормки. Достатньо декількох підживлень, і ваші кущі цвітуть безперервно.

Всі дачники в захваті від них: 3 сорти огірків та 2 сорти помідорів, які дають найкращий урожай

Серед величезного асортименту огірків та помідорів буває важко обрати щось конкретне. Але й експериментувати з невідомими сортами не хочеться. То чому б не обрати ті, що вже перевірені городниками?

Зарано? Ні, вчасно: пересадка півонії навесні – 3 речі, які необхідно обовʼязково знати

Якщо необхідно пересаджувати півонії, то садівники в один голос скажуть, що це робиться восени. Але якщо взялися навесні, то що робити? Відповіді в нашому матеріалі.

Розміром з виноград та солодша, ніж мед: 2 підживки, які збільшують врожай малини втричі

Після такого підживлення ягоди ростуть настільки рясно, що тільки встигай збирати, їсти та консервувати. Це добриво готується за лічені хвилини, не коштує ні копійки, а його ефективність вражає.

Урожай броколі буде багатшим, ніж на фермах: 3 цінних поради, які гарантують успіх

Броколі — рослина не вибаглива. Але ці 3 речі справді змінюють усе. Суцвіття великі, щільні й ростуть швидко. Ці поради вже перевірені багатьма городниками та працюють безвідмовно.

Газон у бетоні: геніальне рішення, яке дозволить зробити ваше подвір’я красивим і практичним

Газон чи бетонне подвір'я? Кожен варіант має свої переваги та недоліки. То чому б не взяти найкраще від обох? Газон у бетоні — це практичне рішення, яке стає все популярнішим.