Хочеться мати 100 кг слив щороку? Березень — вирішальний місяць: внесіть під корінь це

Якщо у вашому садочку росте слива – то в березні її обов'язково потрібно підживити. Правильно підібране добриво забезпечить плодове дерево усіма необхідними компонентами для повноцінного розвитку.

Із настанням весни важливо правильно підгодувати сливу на присадибній ділянці, щоб протягом сезону дерево порадувало вас смачним і соковитим врожаєм. Здоровий розвиток та плодоношення слив залежать в багатьох випадках від того, наскільки якісними та поживними були добрива, які вносили навесні під плодове дерево.

Азот – одне із найбільш поживних та корисних добрив для сливи. Навесні азотні добрива використовують, щоб допомогти сливовим деревам відновитись після зими, а також – успішно пройти через період активного росту та розвитку.

Щоб підживити сливи в садочку, городники часто використовують популярне джерело азоту – аміачну селітру. Вносити її в ґрунт під сливи потрібно на початку весни, у березні. Адже це – той самий час, коли плодові дерев починають прокидатись від зимової сплячки.

Садівники розповіли, чим підживити сливу навесні
Садівники розповіли, чим підживити сливу навесні

Азот – не єдине добриво, яке потрібно сливам навесні. Також це плодове дерево потребує калію та фосфору. Тому для підживлення використовують калійні добрива та суперфосфат.

В складі суперфосфату містить фосфор, який сприятиме розвитку кореневої системи слив. До того ж він зміцнить дерево.

В свою чергу калійні добрива допоможуть сливі покращити стійкість до різноманітних захворювань та будуть стимулювати плодоношення.При внесенні добрив під сливове дерево бажано дотримуватись норми і не використовувати його забагато. Перед використанням добрив бажано провести аналіз складу ґрунту на ділянці. Потрібно дізнатись рівень рН та складі землі, щоб потім розрахувати оптимальну норму підживлення. Також потрібно враховувати вік дерева та умови вирощування.

Садівники розповіли, чим підживити сливу у березні
Садівники розповіли, чим підживити сливу у березні

На поглинання цим плодовим добривом поживних речовин впливатиме також і якість ґрунту. Тому окрім підживлення сливи добривами потрібно проводити роботи по обробці землі навколо дерева. Садівники виконують аерацію та мульчування ґрунту.

Схожі статті

Що не можна садити поруч із яблунями та іншими фруктовими деревами? 3 сусіди-вороги

Якщо мрієте про розкішний фруктовий сад, необхідно назавжди запам'ятати про те, які саме культури не можна висаджувати біля дерев. Розповідаємо в нашому матеріалі.

Агрономи обрали найкращий сорт картоплі: 4 роки експериментів, і тільки цей себе виправдав

Картопля – коронна страва на багатьох українських столах. Який її сорт агрономи називають одним із найкращих і в чому його переваги – читайте в матеріалі "Сенсації".

Попелиця зникне з поля зору за 2 години: опаде на землю і довго не буде повертатися

Попелиця з'являється на городі одразу після появи найпершого листя. Свіжі пагони для даного шкідника — справжній делікатес. Що робити у такому випадку?

Поливаю полуницю розчином від маринованих огірків — отримую у 3 рази більше врожаю

Цей метод звучить дивно, але дає дивовижний результат. Простий інгредієнт, який зазвичай виливають, може в рази покращити врожайність полуниці. Розповідаємо, як саме його застосовувати.

Гортензія не з картинки, а з вашого саду: спосіб в 2 хвилини, щоб квітка зацвіла на ділянці

Для того, щоб гортензія рясно зацвіла й довго радувала вас своїми квітками, потрібно зробити одну хитрість навесні - ви здивуєтесь, адже цей метод дійсно працює.

Секрет помідорів-велетнів розкритий: як зібрати такий рясний врожай у 2025, як ніколи раніше

Величезні помідори, соковиті та солодкі, — це окремий вид задоволення, яка жодна господиня не буде проти виростити у себе на городі. Як це зробити?