2 врожаї за 1 сезон – не казка, а реальність: не молитвами, а правильними діями

Зібрати кілька врожаїв за сезон легко, якщо знати до яких дій потрібно вдатись - в чому секрет і що ж слід зробити? Городники розставили всі крапки над "і".

Протягом останніх років відбулись значні зміни клімату в Україні та в світі. Такі зміни в деякій мірі пішли на користь городникам і не тільки, адже стало простіше отримати кілька врожаїв за сезон. Якщо підібрати правильні культури та технології вирощування, то є гарні можливості збирати два врожаї за сезон.

Мрія кожного дачника – це вирощувати овочі й зелені з ранньої весни до пізньої осені, щоб мати свіжі продукти протягом всього року. Для тих, хто не володіє великою городньою ділянкою, потрібно максимально ефективно використовувати кожен квадратний метр землі та освоїти техніку отримання кількох врожаїв з грядки.

Дачники розсекретили, як отримати два врожаї за сезон
Дачники розсекретили, як отримати два врожаї за сезон

Найефективнішим способом вирощування кількох рослин на одній ділянці за один сезон є правильна організація послідовного посіву. Зазвичай навесні висівають холодостійкі скоростиглі культури, такі як редис, горох, гірчицю листову, цукрову кукурудзу, зелену цибулю, редьку.

У червні і протягом літа висівають теплолюбні рослини, а саме баклажани, дині, ранню картоплю, огірки, помідори, перець, квасолю, кукурудзу, гарбуз. У кінці літа можна висіяти дайкон, цибулю, зелень, редис, часник.

Городники назвали рослини, які виснажуДачники розсекретили, як отримати два врожаї за сезонють ґрунт
Городники назвали рослини, які виснажуДачники розсекретили, як отримати два врожаї за сезонють ґрунт

Правильна організація конвеєрних посадок на ділянці дозволяє отримати кілька врожаїв з ділянки за сезон. Дотримуючись цих всіх правил, у вас від весни й до осені завжди будуть свіжі огірки, редис, кріп, салат.

Щоб підвищити врожайність культур, важливо також обрати правильне місце для їх посадки, щоб для рослин було достатньо світла, стабільна температура та вологість. Важливо підживлювати овочі, використовуючи правильні органічні й мінеральні добрива. Також потрібно надати культурам правильний полив. Регулярне застосування різних добрив проти шкідників і хвороб теж відіграють важливу роль, тому не забувайте про це.

Схожі статті

Газон у бетоні: геніальне рішення, яке дозволить зробити ваше подвір’я красивим і практичним

Газон чи бетонне подвір'я? Кожен варіант має свої переваги та недоліки. То чому б не взяти найкраще від обох? Газон у бетоні — це практичне рішення, яке стає все популярнішим.

Саджаю цей сорт картоплі, і спину не гну: ні нематоди не боїться, ні колорадського жука

Цей сорт картоплі завжди дивує господарів щедрими врожаями і стійкістю до розповсюджених шкідників – нематоди і колорадського жука. Чим приваблива картопля "Каменський" – розповідає "Сенсація".

Кабачкова біда: що робити, якщо врожай гниє із зав’язі? 2 методи швидкої допомоги овочам

Кабачки – популярний і простий у вирощуванні овоч. Буває так, що плоди починають жовтіти та розм'якшуватись прямо на грядці. Про головні причини та способи збереження врожаю розповідає "Сенсація".

Сусідка закопує це під деревом і збирає більше груш, ніж може з’їсти: цей 1 продукт – знахідка

Що зробити, аби отримати найрозкішніших урожай груш? Розповідаємо про неочевидний прийом, який варто повторити у себе вдома. Деталі в матеріалі.

Бур’яни у дворі зникнуть за ніч, якщо обприскати їх 1 кухонним засобом: раз, і немає

Бур'ян на подвір'ї може перетворитися у багатосерійну драму, в якій ви намагаєтеся попрощатися з цим небажаним гостем, а він все повертається, і повертається.

Коричневі плями на листках полуниці: 2 причини, через які врожай і не подумає з’явитися

Щоб полуниця виросла великою та соковитою, вона має бути абсолютно здоровою. І є декілька ознак того, що необхідно подбати про кущі прямо тут і зараз.