1 секретний інгредієнт і гороху “море”: чим підживити цей овоч, щоб був великий врожай

Щоб горох гарно вродив і щедро, важливо знати, коли саме проводити підживлення та чим - дачники розсекретили дієву підживку для цієї культури, яка показує чудовий результат.

Горох часто вирощують на ділянці, адже ця рослина невибаглива у догляді, але родить смачні й солодкі плоди. Вирощування цієї культури зовсім не складне, але потрібно знати, як правильно за нею доглядати та які добрива потрібно вносити протягом вегетаційного періоду. Дачники рекомендують проводити підживлення кілька разів за сезон.

Перша підгодівля проводиться  зазвичай восени після збору врожаю, адже ґрунт потрібно підготувати до наступного сезону. Якщо ж з якихось причин добрива не були внесені восени, то це слід обовʼязково зробити навесні, адже якщо цього не зробити взагалі, то ріст гороху значно сповільниться і це відобразиться на його врожайності.

Городники розповіли, чим підживити горох для великого врожаю
Городники розповіли, чим підживити горох для великого врожаю

Останнє підживлення проводять під час цвітіння, зазвичай такий період припадає на червень. Найкращою підживкою є та, де слід застосувати нашатирний спирт. Потрібно розвести 5 мл спирту в одному літрі води. Після цього необхідно обприскати грядку з горохом.

Таке підживлення захищає рослину від хвороб і шкідників, а також симулює їх ріст. Щоб покращити період плодоношення гороху та збільшити його врожайність, можна спробувати метод прищіпки верхівок кущиків.

 Городники розповіли, чим підживити горох для великого врожаю
Городники розповіли, чим підживити горох для великого врожаю

Така процедура допомагає рослинам пускати додаткові бічні пагони, на яких згодом утворюються нові стручки. Процедура прищіпки є досить простою. Найкраще її проводити зранку. Регулярне прищеплення всіх стебел на кущах дозволяє не лише збільшити кількість стручків, але й продовжити процес плодоношення на весь літній сезон.

Також важливо регулярно розпушувати ґрунт навколо куща та боротись з бурʼянами. Найкращим варіантом вирощування гороху є його посадка в ємності. Ґрунт в ємностях збагачується мікроелементами та бактеріями, які так необхідні для гороху. Такий спосіб передбачає висівання насіння в приміщенні, поки температура на вулиці не стане стабільною, а потім перенести рослину у відкритий ґрунт. Важливо памʼятати про регулярний полив та уникати пересихання землі.

Схожі статті

Магнолії ростимуть в кожному городі та саду: сорт, що цвіте двічі за сезон і добре приживається

Цей сорт підкорить ваше серце й зробить ваш сад унікальним. Вражаючі квіти магнолії, яскравий аромат і витривалість створять ідеальні умови для справжньої гармонії та краси.

Кожна крапля на рахунку: чим поливати троянди для пишного і безперервного цвітіння

Троянди відрізняються особливою вдячністю, коли мова йде про весняні підкормки. Достатньо декількох підживлень, і ваші кущі цвітуть безперервно.

Всі дачники в захваті від них: 3 сорти огірків та 2 сорти помідорів, які дають найкращий урожай

Серед величезного асортименту огірків та помідорів буває важко обрати щось конкретне. Але й експериментувати з невідомими сортами не хочеться. То чому б не обрати ті, що вже перевірені городниками?

Зарано? Ні, вчасно: пересадка півонії навесні – 3 речі, які необхідно обовʼязково знати

Якщо необхідно пересаджувати півонії, то садівники в один голос скажуть, що це робиться восени. Але якщо взялися навесні, то що робити? Відповіді в нашому матеріалі.

Розміром з виноград та солодша, ніж мед: 2 підживки, які збільшують врожай малини втричі

Після такого підживлення ягоди ростуть настільки рясно, що тільки встигай збирати, їсти та консервувати. Це добриво готується за лічені хвилини, не коштує ні копійки, а його ефективність вражає.

Урожай броколі буде багатшим, ніж на фермах: 3 цінних поради, які гарантують успіх

Броколі — рослина не вибаглива. Але ці 3 речі справді змінюють усе. Суцвіття великі, щільні й ростуть швидко. Ці поради вже перевірені багатьма городниками та працюють безвідмовно.